Search your favorite song for free3. Yerçekimli Karanfil

  • Published: 2013-01-25T23:27:25Z
  • By İbrahim
Yerçekimli Karanfil

Edip Cansever, henüz gençken Narmanlı Han'a, Tanpınar'a şiirlerini yorumlatmaya gitmiş ve Tanpınar, ona "Bunlar güzel cümleler lâkin hiçbiri şiir değil." demiştir. Tanpınar'ın vefatı sonrasında, kişisel kitaplığındaki 568 kitap arasında Edip Cansever'in Umutsuzlar Parkı ve Yerçekimli Karanfil kitaplarının imzalı yer aldığı kayıtlara geçmiştir. Beste ve seslendiren: Halil İbrahim Öztürk Güfte: Edip Cansever YERÇEKİMLİ KARANFİL Biliyor musun az az yaşıyorsun içimde Oysaki seninle güzel olmak var Örneğin rakı içiyoruz, içimize bir karanfil düşüyor gibi Bir ağaç işliyor tıkır tıkır yanımızda Midemdi aklımdı şu kadarcık kalıyor. Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte Sen de bir başkasına veriyorsun daha güzel O başkası yok mu bir yanındakine veriyor Derken karanfil elden ele. Görüyorsun ya bir sevdayı büyütüyoruz seninle Sana değiniyorum, sana ısınıyorum, bu o değil Bak nasıl, beyaza keser gibisine yedi renk Birleşiyoruz sessizce.

nothing at of , which is


4. Yerçekimli Karanfil - Edip Cansever (müzik:farid farjad)

Yerçekimli Karanfil - Edip Cansever (müzik:farid farjad)

Yerçekimli Karanfil Biliyor musun az az yaşıyorsun içimde Oysaki seninle güzel olmak var Örneğin rakı içiyoruz, içimize bir karanfil düşüyor gibi Bir ağaç işliyor tıkır tıkır yanımızda Midemdi aklımdı şu kadarcık kalıyor. Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte Sen de bir başkasına veriyorsun daha güzel O başkası yok mu bir yanındakine veriyor Derken karanfil elden ele. Görüyorsun ya bir sevdayı büyütüyoruz seninle Sana değiniyorum, sana ısınıyorum, bu o değil Bak nasıl, beyaza keser gibisine yedi renk Birleşiyoruz sessizce.

nothing at of , which is


5. yer çekimli karanfil & san

  • Published: 2018-04-01T22:10:31Z
  • By mervednz
yer çekimli karanfil & san

nothing at of , which is


6. Yerçekimli karanfil

Yerçekimli karanfil

nothing at of , which is


7. Yerçekimli Karanfil

Yerçekimli Karanfil

Edip Cansever - Yerçekimli Karanfil basucundakises.tumblr.com

nothing at of , which is


8. Yerçekimli Karanfil

Yerçekimli Karanfil

Edip Cansever anısına...

nothing at of , which is10. yerçekimli karanfil - edip can(ı)sever

  • Published: 2017-01-12T23:55:51Z
  • By S.
yerçekimli karanfil - edip can(ı)sever

Biliyor musun az az yaşıyorsun içimde Oysaki seninle güzel olmak var Örneğin rakı içiyoruz, içimize bir karanfil düşüyor gibi Bir ağaç işliyor tıkır tıkır yanımızda Midemdi aklımdı şu kadarcık kalıyor. Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte Sen de bir başkasına veriyorsun daha güzel O başkası yok mu bir yanındakine veriyor Derken karanfil elden ele. Görüyorsun ya bir sevdayı büyütüyoruz seninle Sana değiniyorum, sana ısınıyorum, bu o değil Bak nasıl, beyaza keser gibisine yedi renk Birleşiyoruz sessizce.

nothing at of , which is


11. Yerçekimli Karanfil-Edip Cansever

Yerçekimli Karanfil-Edip Cansever

sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte...

nothing at of , which is