Search your favorite song for free

1. Lucifer 3. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 16
 • Channel: tv
Lucifer 3. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

Lucifer dizisinin yeni bölümü olan 3.Sezon 20. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Lucifer , yeni bölümleriyle pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Lucifer dizisi 3.Sezon 20. Bölüm yeni fragman izle… Lucifer’ın 3. sezon 20. bölümü 2 Nisan 2018 (Pazartesi) tarihinde yayınlanacak. Lucifer Genel Hikaye “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor. Lucifer 3. Sezon 20. Bölüm İzle Lucifer dizisinin 3. Sezon 20. Bölümünü pazartesi günü Fox Broadcasting Company kanalından izleyebilirsiniz.


2. Lucifer 3. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 20
 • Channel: tv
Lucifer 3. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

Lucifer dizisinin yeni bölümü olan 3.Sezon 21. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Lucifer , yeni bölümleriyle pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Lucifer dizisi 3.Sezon 21. Bölüm yeni fragman izle… Lucifer’ın 3. sezon 21. bölümü 9 Nisan 2018 (Pazartesi) tarihinde yayınlanacak. Lucifer Genel Hikaye “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor. Lucifer 3. Sezon 21. Bölüm İzle Lucifer dizisinin 3. Sezon 21. Bölümünü pazartesi günü Fox Broadcasting Company kanalından izleyebilirsiniz.


3. Homeland 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: tv
Homeland 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı

Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7.Sezon 11. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Homeland, yeni bölümleriyle pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Homeland dizisi 7.Sezon 11. Bölüm yeni fragman izle… Homeland’in 7. sezon 11. bölümü 22 Nisan 2018 (Pazar) tarihinde yayınlanacak. Homeland Genel Hikaye | Konusu Homeland bir CIA draması. Irak'ta kaybolup, uzun süre sonra ülkesi Amerika'ya dönen Scott Brody bir CIA ajanı tarafından şüpheli bulunur. Carrie Anderson, Scott Brody'nin El-Kaide üyesi olmasından ve bir saldırı düzenlemeye hazırlandığından şüphelenir. Politik bir drama olan Homeland'in hayli iddialı bir kadrosu var. Emmy ve Golden Globe ödüllü Claire Danes, Golden Globe adaylığı bulunan Damian Lewis ve yine Emmy ödüllü Mandy Patinkin başrolde olan isimler. Homeland 7. Sezon 11. Bölüm İzle Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7. Sezon 11. Bölümünü pazar günü showtime kanalından izleyebilirsiniz.


4. Homeland 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: tv
Homeland 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7.Sezon 9. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Homeland, yeni bölümleriyle pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Homeland dizisi 7.Sezon 9. Bölüm yeni fragman izle… Homeland’in 7. sezon 9. bölümü 8 Nisan 2018 (Pazar) tarihinde yayınlanacak. Homeland Genel Hikaye | Konusu Homeland bir CIA draması. Irak'ta kaybolup, uzun süre sonra ülkesi Amerika'ya dönen Scott Brody bir CIA ajanı tarafından şüpheli bulunur. Carrie Anderson, Scott Brody'nin El-Kaide üyesi olmasından ve bir saldırı düzenlemeye hazırlandığından şüphelenir. Politik bir drama olan Homeland'in hayli iddialı bir kadrosu var. Emmy ve Golden Globe ödüllü Claire Danes, Golden Globe adaylığı bulunan Damian Lewis ve yine Emmy ödüllü Mandy Patinkin başrolde olan isimler. Homeland 7. Sezon 9. Bölüm İzle Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7. Sezon 9. Bölümünü pazar günü showtime kanalından izleyebilirsiniz.


5. Homeland 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: tv
Homeland 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7.Sezon 7. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Homeland, yeni bölümleriyle pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Homeland dizisi 7.Sezon 7. Bölüm yeni fragman izle… Homeland’in 7. sezon 7. bölümü 25 Mart 2018 (Pazar) tarihinde yayınlanacak. Homeland Genel Hikaye | Konusu Homeland bir CIA draması. Irak'ta kaybolup, uzun süre sonra ülkesi Amerika'ya dönen Scott Brody bir CIA ajanı tarafından şüpheli bulunur. Carrie Anderson, Scott Brody'nin El-Kaide üyesi olmasından ve bir saldırı düzenlemeye hazırlandığından şüphelenir. Politik bir drama olan Homeland'in hayli iddialı bir kadrosu var. Emmy ve Golden Globe ödüllü Claire Danes, Golden Globe adaylığı bulunan Damian Lewis ve yine Emmy ödüllü Mandy Patinkin başrolde olan isimler. Homeland 7. Sezon 7. Bölüm Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7. Sezon 7. Bölümünü pazar günü showtime kanalından izleyebilirsiniz.


6. Homeland 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 31
 • Channel: tv
Homeland 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı

Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7.Sezon 12. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Homeland, yeni bölümleriyle pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Homeland dizisi 7.Sezon 12. Bölüm yeni fragman izle… Homeland’in 7. sezon 12. bölümü 29 Nisan 2018 (Pazar) tarihinde yayınlanacak. Homeland Genel Hikaye | Konusu Homeland bir CIA draması. Irak'ta kaybolup, uzun süre sonra ülkesi Amerika'ya dönen Scott Brody bir CIA ajanı tarafından şüpheli bulunur. Carrie Anderson, Scott Brody'nin El-Kaide üyesi olmasından ve bir saldırı düzenlemeye hazırlandığından şüphelenir. Politik bir drama olan Homeland'in hayli iddialı bir kadrosu var. Emmy ve Golden Globe ödüllü Claire Danes, Golden Globe adaylığı bulunan Damian Lewis ve yine Emmy ödüllü Mandy Patinkin başrolde olan isimler. Homeland 7. Sezon 12. Bölüm İzle Homeland dizisinin yeni bölümü olan 7. Sezon 12. Bölümünü pazar günü showtime kanalından izleyebilirsiniz.


7. Lucifer 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 15
 • Channel: tv
Lucifer 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanı

Lucifer dizisinin yeni bölümü olan 3.Sezon 19. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Lucifer , yeni bölümleriyle pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Lucifer dizisi 3.Sezon 19. Bölüm yeni fragman izle… Lucifer’ın 3. sezon 19. bölümü 26 Mart 2018 (Pazartesi) tarihinde yayınlanacak. Lucifer Genel Hikaye “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor. Lucifer 3. Sezon 19. Bölüm İzle Lucifer dizisinin 3. Sezon 19. Bölümünü pazartesi günü Fox Broadcasting Company kanalından izleyebilirsiniz.


8. Kadın 25. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 48
 • Channel: tv
Kadın 25. Bölüm Fragmanı

Kadın dizisinin yeni bölümü olan 25. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Kadın , yeni bölümleriyle salı akşamları 20:00 de ekranlarda olacak. Fox Tv'de yayınlanan Kadın dizisi 25. Bölüm yeni fragman izle… Kadın Genel Hikaye | Konusu Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi “Kadın”, Salı 20.00'de FOX’ta!


9. Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 72
 • Channel: tv
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. Bölüm Fragmanı

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yeni bölümü olan 5. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Mehmed Bir Cihan Fatihi, yeni bölümleriyle salı günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kanal D'de yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi 5. Bölüm yeni fragman izle… Mehmed Bir Cihan Fatihi Genel Hikaye | Konusu Kadim şehir yüzyıllar boyunca defalarca kuşatılmış; ama ne toplar güçlü surlarında tek bir gedik açabilmiş ne de Haliç’in devasa zinciri düşman gemilerine geçit vermiştir. Üstelik Mehmed şehri almak istiyorsa yalnız Bizans İmparatorluğu'na ve arkasındaki Hristiyan âlemine karşı değil, devlet içindeki en büyük muhalifi kudretli veziriazam Çandarlı Halil Paşa’ya karşı da mücadele etmek zorundadır. Çağının çok ötesindeki bu büyük Sultan parlak zekâsı, askeri ve stratejik dehası, aklı ve zafere olan inancıyla, her türlü engeli aşarak ilerler. Tahta çıktıktan iki yıl sonra şehri kuşatır, yalnızca 53 gün süren bir kuşatmanın ardından, “imkânsız” denileni başararak Konstantinopolis’i fetheder. En büyük hayalini gerçekleştirerek adını tarihe yazdırır. O günden sonra Fatih namıyla anılan Sultan Mehmed Han, bu zaferiyle yeni bir çağın kapısını aralar ve yüzyıllar boyunca kıtalara hükmedecek olan büyük bir Cihan İmparatorluğu'nun da temellerini atar.


10. The 100 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 239
 • Channel: tv
The 100 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

The 100 dizisinin yeni bölümü olan 5. Sezon 1. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen The 100, yeni bölümleriyle salı günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. The 100 dizisi 5. Sezon 1. Bölüm fragman izle… The 100’ün 5. sezon 1. bölümü 24 Nisan 2018 (Salı) tarihinde yayınlanacak. The 100 Genel Hikaye | Konusu Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran bir uzay gemisi 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir. The 100 5. Sezon 1. Bölüm İzle The 100 5. Sezon 1. Bölümünü salı günü The CW kanalından izleyebilirsiniz.


11. Famous in Love 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: tv
Famous in Love 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

Famous in Love dizisinin yeni bölümü olan 2.Sezon 5. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Famous in Love, yeni bölümleriyle çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Famous in Love dizisi 2.Sezon 5. Bölüm yeni fragman izle… Famous in Love’ın 2. sezon 5. bölümü 25 Nisan 2018 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Famous in Love Genel Hikaye | Konusu Paige karakterinin şöhrete ulaşmadan önceki yaşamını anlatarak başlıyor. Bir yıl öncesinde Paige sıradan bir yaşam sürmektedir. Yakın arkadaşı Cassandra’nın etkisiyle Hollywood film seçmelerine katılır. Seçmelerden sonra hayatı tamamen değişecektir. Rol aldığı filmin Hollywood’ta gişeleri alt üst etmesinden sonra Paige artık bir star haline gelecektir. Ancak film yapımcıları ve rol arkadaşlarıyla iyi geçinmek durumundadır. Famous in Love 2. Sezon 5. Bölüm İzle Famous in Love dizisinin yeni bölümü olan 2. Sezon 5. Bölümünü çarşamba günü Freeform kanalından izleyebilirsiniz.


12. Masum Değiliz - 3. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 52
 • Channel: tv
Masum Değiliz - 3. Bölüm Fragmanı

Masum Değiliz dizisinin yeni bölümü olan 3. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Masum Değiliz, yeni bölümleriyle cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Atv'de yayınlanan Masum Değiliz dizisi 3. Bölüm yeni fragman izle… Masum Değiliz Genel Hikaye | Konusu "Hayatınızın sonuna kadar böyle yaşayabilir misiniz? Hep korkarak... Vicdan azabı çekerek!" Lise yıllarından beri ayrılmamış üç yakın arkadaş; Mert, Emir ve Volkan. Mert'in nişanın olduğu gün, aralarında Mert'in nişanlısının kardeşi Umut'un da dahil olduğu büyük bir olaya karışırlar ve bu olay hepsinin hayatını değiştirir. O günden sonra her birinin tutması gereken bir söz, korumak zorunda oldukları bir sır vardır. Ama bu sır o kadar büyüktür ki taşıması o genç bedenlere ağır gelecektir.


13. Scorpion 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 20
 • Channel: tv
Scorpion 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

Scorpion dizisinin yeni bölümü olan 4.Sezon 21. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Scorpion , yeni bölümleriyle pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Scorpion dizisi 4.Sezon 21. Bölüm yeni fragman izle… Scorpion’un 4. sezon 21. bölümü 9 Nisan 2018 (Pazartesi) tarihinde yayınlanacak. Scorpion Genel Hikaye Üstün zekaya sahip bir grup eksantrik insan, modern çağın getirdiği tehditleri ve dünyanın sorunlarını birlikte çözmeye karar verirler. Dizi gerçek hayattan Walter O’Brien’ın hayatından esinleniliyor. Walter O’Brien, IQ seviyesi 197 olan ve kayıtlara geçmiş en yüksek 4. IQ seviyesine sahip kişi olarak karşımıza çıkıyor. Bir dahi olmak güzel bir şey gibi görünse de sıradan insanlarla iletişim problemleri ve bazı kaygıları sebebiyle onları özel kişiler haline getiriyor. Walter O’Brien, 11 yaşındayken sırf yatak odasının duvarlarını süslemek amacı ile NASA’nın sistemini hackliyor ve FBI tarafından keşfedilip, tutuklanıyor. Walter, bir bilgisayar dehası ve bilgisayar uzmanı olarak iş yapıyor. Daha sonra kendisi gibi yüksek zekaya sahip kişilerden bir ekip oluşturuyor. Bu ekipteki her bireyin kendisine has bir yeteneği ve aynı zamanda korkuları, kaçtıkları bir şeyler oluyor. Devlet, bu kişilerin yeteneklerinden faydalanmak için birçok uluslararası sorunda Scorpion ekibinden yardım alıyor. Scorpion 4. Sezon 21. Bölüm İzle Scorpion dizisinin 4. Sezon 21. Bölümünü pazartesi günü CBS kanalından izleyebilirsiniz.


14. Aşk ve Mavi 59.Bölüm Fragmanı

 • Duration: 45
 • Channel: tv
Aşk ve Mavi 59.Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölümü olan 59.Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Aşk ve Mavi, yeni bölümleriyle cuma günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Atv'de yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi 59.Bölüm yeni fragman izle… Aşk ve Mavi fragmanları dizi biter bitmez sitemizde yayınlanacaktır. Eğer sizde aşk ve mavi dizisi hayranıysanız bizi takipte kalın. Aşk ve Mavi Genel Hikaye | Konusu Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..


15. Payitaht Abdülhamid 47. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 58
 • Channel: tv
Payitaht Abdülhamid 47. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamit dizisinin 47.bölümde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Payitaht Abdülhamit, yeni bölümleriyle TRT 1 ekranlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamit 47.bölüm yeni fragman izle… Payitaht Abdulhamit Genel Hikaye | Konusu “'Payitaht' projesinin, Osmanlı İmparatorluğunun yıkılışını müthiş bir siyasi zekâ ile 33 yıl erteleyen Sultan Abdülhamid Han'ın yaşamını anlatması sebebiyle çok önemli bir eser olduğunu düşünüyorum. Dönem işlerindeki en önemli unsurlardan birisi de tecrübeli bir ekip ile çalışmaktır. Es Film’in Yapım tarafındaki tecrübesi yönetmen olarak işimi fazlasıyla kolaylaştırıyor. Teknik altyapı ve projenin sıhhati için tanınan imkânlar projenin kaliteli olmasının en önemli sebebi aslında. Ayrıca oyuncularımız başta olmak üzere ekipteki her arkadaşımız projenin ruhunu hissetmesi ve gerekli hassasiyete sahip olması da birimleri saatin çarkları gibi uyum içinde çalışmasını sağlıyor.” Mücadelenin en çetini seyirciyi bekliyor… Senaryosunu Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’ın yazdığı, Konsept Danışmanlığını Selman Kayabaşı’nın, Tarih Danışmanlığını Naci Yorulmaz ve Orhan Osmanoğlu’nun yaptığı dizinin bu sezonunun genel hikayesine gelince: Geçtiğimiz sezonun finaline, Sultan Abdülhamid Han’ın Osmanlı - Yunan Savaşının başladığını belirttiği sözlerinin damgasını vurduğu ve “Global Monarşi” ile verdiği savaşını izlediğimiz “Payitaht Abdülhamid” bu sezon, yeni yüzyılın perdesini aralayarak en büyük savaşını vermeye hazırlanıyor. Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyası olan Payitaht’ta son cephe açılıyor. Ve mücadelenin en çetiniyle seyircisini buluşturmak üzere yola çıkıyor. Büyük Savaş, Payitaht İçin Payitaht'ta! Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyasında son cephe açılıyor. Payitaht, en büyük savaşını veriyor. Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı'nın talihini değiştirmiş, Yunan harbini kazanmıştır. Cephede biten harp ise şimdi masada devam edecektir. Global Monarşi'nin veziri Parvus ise artık Abdülhamid'e karşı yüz yüze savaşacaktır. Hedef devlettir. Devleti ayakta tutan kıymetler baltalanmaktadır. Her kıymet bir sütun, her sütun çatıyı ayakta tutan bir güçtür. Abdülhamid ise devlet çatısını yıkmak isteyenlerin önündeki tek engeldir. Parvus, Abdülhamid'in düşmanlarını tek cephede birleştirecek ve Osmanlı'nın yıkılışı için yıllar sürecek planı başlatacaktır. Abdülhamid ise kalkınma hamleleriyle devleti büyük savaşa hazırlamaktadır. Demir yolu hamlesinden sonra yeni yüzyıl boyunca, uğrunda savaşlar verilecek neft (petrol) hamlesini başlatacaktır Abdülhamid... Osmanlı topraklarındaki petrol arazilerinin haritalarını çıkaran Abdülhamid, hammaddeyi elinde bulunduranın yenidünyaya yön vereceğini bilmektedir. Bu değerleri korumak için de var gücüyle savaşacaktır. Parvus sağ kolu Marco’nun önderliğinde İstanbul’un her tarafına yayılmış ajanlarla Payitaht


16. Kalk Gidelim 22. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 40
 • Channel: tv
Kalk Gidelim 22. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü olan 22. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Kalk Gidelim , yeni bölümleriyle cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. TRT 1'de yayınlanan Kalk Gidelim dizisi 22. Bölüm yeni fragman izle… Kalk Gidelim Genel Hikaye | Konusu Mustafa Ali genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir, üstelik anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman yaratamamıştır. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, yıllar bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda iflas bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali’nin bu durumu, ne lüks düşkünü karısı Nurcan’a, ne özel üniversiteye bile puanı tutmayan Playboy özentisi oğlu Canberk’e, ne de pamuklar içinde büyümüş kızı Duru’ya anlatmasına imkân yoktur. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar. Ne varsa insanın kendi memleketinde vardır. Özlemiştir Mustafa Ali atasını, anasını, kardeşlerini, toprağını. En çok da Mümine babaannesini.. Ancak çiftlik halkı Mustafa Ali’nin ansızın gelişine anlam veremez. Hacı Hüseyin, oğlunun köye dönmesine içten içe sevinse de kardeşi Seyfettin babası ile aynı fikirde değildir. Mustafa Ali yıllar önce, arkasına bile bakmadan gitmiştir evden. Bunca yıl babasına Seyfettin hizmet etmiştir. Ona gore Mustafa Ali’nin malda mülkü hakkı yoktur. Mustafa Ali her ne kadar gururuna yedirip “yıllar sonra iflas edip köye beş kuruşssuz döndü” denmesin diye battığnı saklamaya çalışsa da iflas haberi çiftliğe bomba gibi düşer. Nurcan ve çocuklar, geriye dönüş olmadığını ve bundan sonra çiftlikte yaşayacaklarını öğrenirler. Babası Hacı Hüseyin ise oğluna yaşı kaç olursa olsun doğru bildiklerini baştan öğretmeye kararlıdır. Mustafa Ali’nin gelişi köyde duyulur da Meryem duymaz mı? Kendisini yıllar önce gelinlikle bırakıp giden Mustafa Ali demek sonunda yuvaya dönmüştür. Meryem şimdi köyün Hanım ağasıdır ve Mustafa Ali’nin Meryem’den çekeceği vardır. Çiftlik halkı iflas haberini nasıl karşılayacak? Mustafa Ali çiftliktekilere kendisini affettirebilecek mi? Sosyetik karısı Nurcan hizmetçili lüks evlerden sonra çiftlik koşullarına uyum sağlayabilecek mi? Çiftlikteki kadınların bu kendini beğenmiş kadın için ne tür planları var? Canberk ve Duru, köyde yeni arkadaşlar edinebilecekler mi? Canberk ve amcası Seyfettin’in oğlu Halim, Meryem’in güzeller güzeli yeğeni Badegül yüzünden karşı karşıya gelince Badegül hangisini seçecek? Hem Badegül Canberk’i sevse bile Meryem, Mustafa Ali’


17. Kadın 24. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 48
 • Channel: tv
Kadın 24. Bölüm Fragmanı

Kadın dizisinin yeni bölümü olan 24. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Kadın , yeni bölümleriyle salı akşamları 20:00 de ekranlarda olacak. Fox Tv'de yayınlanan Kadın dizisi 24. Bölüm yeni fragman izle… Kadın Genel Hikaye | Konusu Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi “Kadın”, Salı 20.00'de FOX’ta!


18. Famous in Love 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: tv
Famous in Love 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Famous in Love dizisinin yeni bölümü olan 2.Sezon 4. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Famous in Love, yeni bölümleriyle çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Famous in Love dizisi 2.Sezon 4. Bölüm yeni fragman izle… Famous in Love’ın 2. sezon 4. bölümü 18 Nisan 2018 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Famous in Love Genel Hikaye | Konusu Paige karakterinin şöhrete ulaşmadan önceki yaşamını anlatarak başlıyor. Bir yıl öncesinde Paige sıradan bir yaşam sürmektedir. Yakın arkadaşı Cassandra’nın etkisiyle Hollywood film seçmelerine katılır. Seçmelerden sonra hayatı tamamen değişecektir. Rol aldığı filmin Hollywood’ta gişeleri alt üst etmesinden sonra Paige artık bir star haline gelecektir. Ancak film yapımcıları ve rol arkadaşlarıyla iyi geçinmek durumundadır. Famous in Love 2. Sezon 4. Bölüm İzle Famous in Love dizisinin yeni bölümü olan 2. Sezon 4. Bölümünü çarşamba günü Freeform kanalından izleyebilirsiniz.


19. FLASH DANCE DANS YABANCI SİNEMA FİLM MÜZİĞİ ŞARKI ANA TEMA VİZYON EN BÜYÜK HAYALİ ÖNDE GELEN DANS OKULU KABUL VİZYON YAKINDA SALONLAR SEÇME JÜRİ OPERA BALE DANSLARI WHAT A FEELİNG PARÇASI EN İYİ ŞARKI DALI OSCAR ÖDÜLÜ EN İYİ FİLMLER FRAGMANLAR LİSTELER Sİ

 • Duration: 223
 • Channel: music
FLASH DANCE DANS YABANCI SİNEMA FİLM MÜZİĞİ ŞARKI ANA TEMA VİZYON EN BÜYÜK HAYALİ ÖNDE GELEN DANS OKULU KABUL VİZYON YAKINDA SALONLAR SEÇME JÜRİ OPERA BALE DANSLARI WHAT A FEELİNG PARÇASI EN İYİ ŞARKI DALI OSCAR ÖDÜLÜ EN İYİ FİLMLER FRAGMANLAR LİSTELER Sİ

Yabancı Film Müzikleri Solo Piyano Serisi: 6 Piyanist Güneş Yakartepe, “Flash Dance Dans” Sinema Tema Müziğini Polifonik Şekilde Akustik Piyano ile Enstrümantal form ile çaldı. Eserleri Dinleyince Çok güzel ve Farklı bulacaksınız. Ümit ederim Seversiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. GÜNEŞ YAKARTEPE " Flash Dance " Eserinin Eşlik Çok sesli (Senfoni) Nota ve armonilerini yazdı, Piyano ile İçra etti eser ezgi devlet opera Senfoni Orkestra Piyano Armoni Nota Eşlik Yakartepe Piyano Senfonik Saz piyanist Flash Dance Flash Dans Film Müziği Ana Tema vizyon Filmi izle Kaynak FİLM SİNEMA DİZİ FON JENERik Anasayfa Filmler Flashdance Flashdance Facebook'ta Paylaş Ekle PUAN VER oy Yapımı 1983 ABD Tür Dans Dram Müzikal Romantik Süre 95 Dak Yönetmen Adrian Lyne Oyuncular Yapımı 1983 ABD Tür Dans Dram Müzikal Romantik Süre 95 Dak Yönetmen Adrian Lyne Oyuncular Jr Yapımcı Jerry Bruckheimer Lynda Obst Favori 58 kullanıcının favori filmi Film Özeti Flashdance yapımcıları ilk işbirliği olan 1983 Amerikan romantik müzikal film müzik videoları tarzında bazı dizileri kendi tanıtımı Top Gun 1986 en ünlü üretimi dahil olmak üzere diğer 1980'lerde sinema üzerinde büyük etkisi oldu Film dünya çapında gişe fazla 100 milyon dolar brüt elde etti Filmin konusu ise On sekiz yaşındaki gündüz çelik fabrikasında kaynakçı olarak çalışır akşamları ise Mawby's barda dansçı olarak çaışır Güne göre çelik işçisi gece egzotik dansçı Alex Owens kadın dinamo olduğunu göstermek ister Alex köpeği Grunt ile dönüştürülmüş depoda tek başına yaşıyor Resmi dans eğitimi eksikliğine rağmen o prestijli dans okulu dans Repertory kurgusal Konservatuarı tarafından kabul edilmek istiyor Mawby's onu performanslarından birini sırasında o Nick Hurley Michael Nuri çelik fabrikasında patronu ilgisini çeken o da Alex onun Çalışan biri olduğunu öğrenir Devamı Filmi Ekleyen ruyakiz Flashdance Filminin Oyuncuları Flashdance Filmi Galerisi Tümü Flashdance Flash dance Flashdance Flashdans Popüler Yorumlar filmin kendisinden çok müziğinin meşhur olduğu hafızalara beals 'ın dansıyla kazınan sade film romantikten ziyade sadece müzikal diyebilirim Dublör evet şarkı güzel ama filmi izlememek büyük ayıp bence birbirini tanımayan grup insanın internet üzerinden e posta veya sosyal ağlar vasıtasıyla daha önceden belirlenen yer zamanda yine önceden kararlaştırılan amacı genelde eğlence olan eylemi gerçekleştirdikten sonra dağılmaları esasına dayanan sosyal aktivitedir 1 Flash mob eylemleri genel olarak herhangi siyasi amaç içermez Her şey flash mob eylemine konu olabilir Örneğin grup insanın haberleşerek yastık savaşı yapmaları herhangi yerde toplanıp dans etmeleri gibi yüzlerce örneği olabilir Konu başlıkları 1 Tarihi 1 1 Dünya'da 1 2 Türkiye'de 2 Terimin anlam kullanımı 3 Kaynakça Tarihi Dünya'da FLASH DANCE DANS YABANCI SİNEMA FİLM MÜZİĞİ ŞARKI ANA TEMA VİZYON EN BÜYÜK HAYALİ ÖNDE GELEN DANS OKULU KABUL VİZYON YAKINDA SALONLAR SEÇME JÜRİ OPERA BALE DANSLARI WHAT A FEELİNG PARÇASI EN İYİ ŞARKI DALI OSCAR ÖDÜLÜ EN İYİ FİLMLER FRAGMANLAR LİSTELER SİNEPEDİ FİLMİ İZLE KAYNAĞI Flashdance film Vikipedi özgür ansiklopedi Flashdance Flashdance Yönetmen Adrian Lyne Yapımcı Jerry Bruckheimer Senarist Tom Hedley Oyuncular Jennifer Beals Michael Nouri Müzik Çeşitli Görüntü yönetmeni Donald Peterman Yapım yılı 1983 ABD Süre 95 dakika Dil İngilizce Flashdance 1983 ABD yapımı drama müzikal romantik film Tom Hedley tarafından yazılmış Adrian Lyne tarafından yönetilmiştir Başrollerini paylaşmaktadır Film Alexandra Owens'ın hikâyesini anlatmaktadır Alex Owens geceleri barda dansçı olarak gündüzleri ise inşaat firmasında kaynakçı olarak çalışmaktadır Alex Owens'in en büyük hayali önde gelen dans okuluna kabul edilebilmektir Filmin en büyük özelliği klasik dans filmlerinin aksine seçmelere ağırlık vermemesidir arkadaşlarının yaşadığı sıkıntılar filmde detaylı şekilde ele alınmıştır Sinemaseverlerce film Hollywood klasikleri arasında kabul edilmektedir Film tüm dünyada büyük ses getirmiş dönemin moda giysisi olan tozlukları ayağın altına kadar geçirme akımı bu filmden sonra başlamıştır Film Türkiye sinemalarında da gösterime girmiştir Filmin müzikleri Filmin müzikleri de çok beğeni toplamıştır Irene Cara'nın seslendirdiği Flashdance What a Feeling Bilboardlarda haftalarca numarada kalmıştır Flashdance What a Feeling parçası En İyi Şarkı dalında Oscar Ödülü almıştır Dünya genelinde ilk flash mob 2003 yılında Manhattan'da Harper's Magazine dergisinin editörü Bill Wasik tarafından organize edilmiştir B depoda toplu şekilde yaşayan grup insan Kanyon Alışveriş Merkezi EKLENDİ FİLM SİNEMA DİZİ FON JENERİK FRAGMAN MÜZİK PİYANO PİYANİST PİYANİST ANLAT GECELERİ BARDA DANSÇI OLARAK GÜNDÜZ İSE İNŞAAT FİRMASI KAYNAKÇI OLARAK ÇALIŞMAK AMERİKALI ROMANTİK DRAM ÜRETİCİ İLK İŞBİRLİĞİ TARZI BAZI DİZİLER TANITIMI VİDEOLARI DAHİL DİĞER FİLMLER ÜZERİ ETKİSİ VARDI EN ÜNLÜ ÜRETİMİ NEGATİF AÇILDI PROFESYONEL TARAFINDAN YORUM ELEŞTİRMEN ÜÇÜNCÜ EN YÜKSEK HASILAT YAPAN SÜRPRİZ GİŞE BAŞARISI BU FAZLA


20. Payitaht Abdülhamid 45. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: tv
Payitaht Abdülhamid 45. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamit dizisinin 45.bölümde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Payitaht Abdülhamit, yeni bölümleriyle TRT 1 ekranlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamit 45.bölüm yeni fragman izle… Payitaht Abdulhamit Genel Hikaye | Konusu “'Payitaht' projesinin, Osmanlı İmparatorluğunun yıkılışını müthiş bir siyasi zekâ ile 33 yıl erteleyen Sultan Abdülhamid Han'ın yaşamını anlatması sebebiyle çok önemli bir eser olduğunu düşünüyorum. Dönem işlerindeki en önemli unsurlardan birisi de tecrübeli bir ekip ile çalışmaktır. Es Film’in Yapım tarafındaki tecrübesi yönetmen olarak işimi fazlasıyla kolaylaştırıyor. Teknik altyapı ve projenin sıhhati için tanınan imkânlar projenin kaliteli olmasının en önemli sebebi aslında. Ayrıca oyuncularımız başta olmak üzere ekipteki her arkadaşımız projenin ruhunu hissetmesi ve gerekli hassasiyete sahip olması da birimleri saatin çarkları gibi uyum içinde çalışmasını sağlıyor.” Mücadelenin en çetini seyirciyi bekliyor… Senaryosunu Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’ın yazdığı, Konsept Danışmanlığını Selman Kayabaşı’nın, Tarih Danışmanlığını Naci Yorulmaz ve Orhan Osmanoğlu’nun yaptığı dizinin bu sezonunun genel hikayesine gelince: Geçtiğimiz sezonun finaline, Sultan Abdülhamid Han’ın Osmanlı - Yunan Savaşının başladığını belirttiği sözlerinin damgasını vurduğu ve “Global Monarşi” ile verdiği savaşını izlediğimiz “Payitaht Abdülhamid” bu sezon, yeni yüzyılın perdesini aralayarak en büyük savaşını vermeye hazırlanıyor. Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyası olan Payitaht’ta son cephe açılıyor. Ve mücadelenin en çetiniyle seyircisini buluşturmak üzere yola çıkıyor. Büyük Savaş, Payitaht İçin Payitaht'ta! Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyasında son cephe açılıyor. Payitaht, en büyük savaşını veriyor. Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı'nın talihini değiştirmiş, Yunan harbini kazanmıştır. Cephede biten harp ise şimdi masada devam edecektir. Global Monarşi'nin veziri Parvus ise artık Abdülhamid'e karşı yüz yüze savaşacaktır. Hedef devlettir. Devleti ayakta tutan kıymetler baltalanmaktadır. Her kıymet bir sütun, her sütun çatıyı ayakta tutan bir güçtür. Abdülhamid ise devlet çatısını yıkmak isteyenlerin önündeki tek engeldir. Parvus, Abdülhamid'in düşmanlarını tek cephede birleştirecek ve Osmanlı'nın yıkılışı için yıllar sürecek planı başlatacaktır. Abdülhamid ise kalkınma hamleleriyle devleti büyük savaşa hazırlamaktadır. Demir yolu hamlesinden sonra yeni yüzyıl boyunca, uğrunda savaşlar verilecek neft (petrol) hamlesini başlatacaktır Abdülhamid... Osmanlı topraklarındaki petrol arazilerinin haritalarını çıkaran Abdülhamid, hammaddeyi elinde bulunduranın yenidünyaya yön vereceğini bilmektedir. Bu değerleri korumak için de var gücüyle savaşacaktır. Parvus sağ kolu Marco’nun önderliğinde İstanbul’un her tarafına yayılmış ajanlarla Payitaht