Search your favorite song for free

1. Türk Hava Yolları Hayal Edince Reklam (IĞDIR)

  • Duration: 131
  • Channel: news
Türk Hava Yolları Hayal Edince Reklam (IĞDIR)

Türk Hava Yolları'nın bugün dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Iğdırlı çocukların başrolde oynadığı reklam filmi "Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda" sloganıyla izleyenlerden tam not aldı.


2. Türk Hava Yolları Reklamı Hayal Edince Iğdır Havalimanı HD

  • Duration: 131
  • Channel: news
Türk Hava Yolları Reklamı Hayal Edince Iğdır Havalimanı HD

Türk Hava Yolları Hayal Edince reklamı. THY yeni reklamında çocukları oynattı. Türk Hava Yolları hayal edince reklam filmi. Türk Hava Yolları Iğdır Havalimanı reklamı. THY Iğdır Havalimanı için Hayal Edince reklamını yaptı. Türk Havalimanı ses getirecek bir reklama imza attı. Türk Hava Yolları'nın hayal edince reklamında Iğdır'a Havalimanı açılıyor. Türk Hava Yolları reklamı 2014 Türk Hava Yolları reklam 2014 Türk Hava Yolları reklamı yeni 2014


3. Dümdük Diyen Çocuklar Oynadıkları Reklamdan 1000er TL Kazandı

  • Duration: 49
  • Channel: tv
Dümdük Diyen Çocuklar Oynadıkları Reklamdan 1000er TL Kazandı

Midyatın Eğlence köyünde yaşayan Mehmet Sait Düz ve Yakup Dederin hayatı bir cep telefonu reklamında oynadıktan sonra tamamen değişti.Turkcellin yeni .\r\rTürk Hava Yollarının daha önce çektiği Hayal Edince konulu reklam filminden sonra bu kezde Turkcell Dümdük isimli yeni reklam filminde köylü çocukları .\r\rTürk Hava Yollarının bugün dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Iğdırlı çocukların başrolde oynadığı reklam filmi Türkiyede uçmadığımız tek .