Search your favorite song for free

1. Seshpejti - Seriali i RI...

 • Duration: 91
 • Channel: shortfilms
Seshpejti - Seriali i RI...

Seshpejti - Seriali i RI...


2. Seshpejti - Seriali i RI...

 • Duration: 91
 • Channel: shortfilms

3. Seshpejti - Seriali i RI...

 • Duration: 91
 • Channel: shortfilms

4. Shoqeri e Larte... Seshpejti...Seriali i Rii

 • Duration: 19
 • Channel: shortfilms
Shoqeri e Larte... Seshpejti...Seriali i Rii

Shoqeri e Larte... Seshpejti...Seriali i Rii


5. Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri... , Tv series online free fullhd movies cinema comedy 2018

 • Duration: 66
 • Channel: fun
Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri... , Tv series online free fullhd movies cinema comedy 2018

Tv series movies action comedy 2018 Fulhd movie cinema tv Season


6. Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri...

 • Duration: 66
 • Channel: shortfilms
Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri...

Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri...


7. Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri... , Tv series online free fullhd movies cinema comedy 2018

 • Duration: 66
 • Channel: fun
Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri... , Tv series online free fullhd movies cinema comedy 2018

Dashuria nuk do fjale - Seshpejti Serial i Ri... , Tv series online free fullhd movies cinema comedy 2018
10. Seriali i Ri - "Perla e Zez"

 • Duration: 60
 • Channel: shortfilms

11. Rüya - Seriali i ri i Zejnepes

 • Duration: 60
 • Channel: shortfilms

12. Seriali "Kafeneja Jone" sozoni i ri

 • Duration: 7
 • Channel: shortfilms

13. Rudina/ “Bixhoz me dashurine”, Dumani zbulon detaje nga seriali me i ri ne Klan (27.02.2018)

 • Duration: 494
 • Channel: tv
Rudina/ “Bixhoz me dashurine”, Dumani zbulon detaje nga seriali me i ri ne Klan (27.02.2018)

?Bixhoz me dashurinë?, është seriali më i ri në Televizionin Klan, i cili prej datës 20 Shkurt ka filluar të rrëmbejë menjëherë vëmendjen e teleshikuesëve. Një realizm mes luksit dhe pamjeve të bukura, ky serial ka në qendër historinë e familjes Oberoi. Një familje e madhe, më të pasurit në vend, Oberoi-t përfaqësojnë pushtetin, paranë dhe shkëlqimin. Në qendër të saj janë Omkara dhe Rudra, që janë vëllezër dhe Shivaji kushëriri i tyre, e konsiderojnë njëri-tjetrin të pandarë. Ata të tre njihen ndryshe si mendja, trupi dhe shpirti. Për të zbuluar më shumë detaje lidhur me këtë seria ishte i ftuar në ?Rudina? Albert Dumani, Drejtor Programacioni në Tv Klan. ??Bixhoz me dashurinë? është një nga serialët më të ndjekur indianë, i realizuar mes luksit dhe pamjeve të bukura. Ky serial ka në qendër historinë e familjes Oberoi. Një familje e madhe, më të pasurit në vend. Ajo që e bën të veçantë këtë familje, është lidhja shpirtërore e vëllezërve të pandalshëm. Omkara dhe Rudra, që janë vëllezër dhe Shivaji kushëriri i tyre, e konsiderojnë njëri-tjetrin të pandarë dhe kanë marrë përsipër moralin, principet dhe vazhdimësinë e familjes drejt famës dhe suksesit. Ata të tre njihen ndryshe si mendja, trupi dhe shpirti. Të rritur mes luksit dhe famës, ata njihen si beqarët më të kërkuar. Të tre të ndryshëm nga njëri-tjetri, vëllezërit përfaqësojnë karaktere të veçanta. Omkara, është skulptor, me pasion artin dhe shumë i përkushtuar në profesionin e tij. Rudra, në jetën e tij do vetëm palestër, të vishet bukur, të flirtojë dhe të festojë. Ndërsa Shivai, një biznesmen arrogant dhe imazhi i perandorisë Oberoi, ka vetëm 2 prioritete në jetë: biznesin dhe vëllezërit e tij. Seriali nisi me përvjetorin e Perandorisë Oberoi dhe përvjetorin e gjyshit të ndjerë të kësaj familjeje. Familja Oberoi fsheh një sekret të madh të së shkuarës?. Seriali transmetohet çdo ditë në orën 18:20.15. Rudina - “Nënë”, seriali më i ri në Televizonin Klan! (18 shtator 2017)

 • Duration: 777
 • Channel: tv
Rudina - “Nënë”, seriali më i ri në Televizonin Klan! (18 shtator 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN17. Rudina/ “Rrahje zemre”, Dumani zbulon detaje nga seriali me i ri ne Tv Klan (23.01.2018)

 • Duration: 514
 • Channel: tv
Rudina/ “Rrahje zemre”, Dumani zbulon detaje nga seriali me i ri ne Tv Klan (23.01.2018)

Prej 9 Janarit në Tv Klan ka nisur seriali më i ri i titulluar ?Rrahje zemre?. Një prodhim i vitit 2017-2018, me aktoren shumë të preferuar që e kemi parë në role të mëparshme si ?Kuzey Guney?, ?Diamantë dhe dashuri?, etj, të cilën e shikojmë në rolin e një doktoreshe shumë simpatike, Ejlyl Erdem. ?Rrahje zemre?, duket se që tani ka filluar të rrëmbejë zemrat e publikut. Drejtori i Programacionit në Tv Klan, Albert Dumani ishte i ftuar në emisionin ?Rudina? nga ku tha se edhe pse ka vetëm pak ditë që shfaqet në ekran seriali është shëndërruar në më të ndjekurin dhe më të pëlqyerin. ?Jemi në episodin e 11. Këto seri janë pritur shumë mirë. Drama është shumë e bukur pasi bëhet fjalë për një vajzë, nëna e së cilës vret veten kur ajo ishte adoleshente. Pas dramës së humbjes së nënës ajo nuk mësonte dhe babai i saj e braktis dhe e çon tek nëna e tij, tek gjyshja. Nisur nga sëmundja e gjyshes ajo vendos të bëhet doktoreshë dhe përpiqet fort që të jetë e suksesshme. Vite me vonë Ejlyl fillon punë në një spital dhe është kolege pikërisht me profesorin e saj, po ashtu bashkë me ta është edhe një tjetër vajzë që dashuron Aliun. Personazhi kryesor Ejlyl është punësuar në spitalin ku humbi jetën gjyshja e saj dhe kërkon të gjegjë fajtorët. Po ashtu shoqja e saj e shkollës së Ejlyl punon po në të njëjtin spital dhe vazhdon këmbëngul që do të bëjë për vete doktorin, madje planifikon edhe të martohet me të?, tha Dumani.


18. Rudina/ “Dashuri Bardh e Zi”, Dumani zbulon detaje nga seriali me i ri ne Tv Klan (09.05.2018)

 • Duration: 167
 • Channel: tv
Rudina/ “Dashuri Bardh e Zi”, Dumani zbulon detaje nga seriali me i ri ne Tv Klan (09.05.2018)

Prej 2 javësh po transmetohet në ekranin e Tv Klan, seriali më i ri ?Dashuri Bardh e Zi?. Edhe pse është në episodet e para të tij, seriali duket se ka mbërthyer publikun pas ekranit. Dhe këtë e thotë Albert Dumani, drejtori i Programacionit në Tv Klan. Ai ishte sot i ftuar në studion e ?Rudina? në Tv Klan nga ku zbuloi detaje nga seriali më i ri, për të cilin tha se është prodhim i 2018-ës dhe se të gjitha seritë e tij do të vijnë premierë në Tv Klan. ?Sot ishte episodi 11-të i këtij seriali. Është një serial dramatik, që në episodin e parë publiku e ka ndjekur dhe ka patur audiencë shumë të lartë, deri në 70%. Është një histori e dy njerëzve krejt të ndryshëm, ai është i ziu dhe personazhi femër është e mira, e bardha. Aktorët shfaqen për herë të parë në Shqipëri, por në Turqi janë shumë të famshëm. Ky serial është i 2018-ës dhe nuk ka përfunduar ende me xhirimet. Të gjitha episodet që transmetohen në Turqi do të vijnë premierë në Tv Klan?, tha Dumani.


19. Nusja nga Stambolli- Seriali i Ri Se shpejti...

 • Duration: 70
 • Channel: shortfilms
Nusja nga Stambolli- Seriali i Ri Se shpejti...

Nusja nga Stambolli- Seriali i Ri Se shpejti...


20. Rüya - Seriali i ri i Zejnepes

 • Duration: 61
 • Channel: shortfilms