Search your favorite song for free

1. Rajmonda Bircaj - Kenga vlonjate (Official Video HD)

 • Duration: 333
 • Channel: music
Rajmonda Bircaj - Kenga vlonjate (Official Video HD)

Elrodi Production


2. Djemt nga lumi vlores Labe MERGIMI

 • Duration: 81
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe MERGIMI

shqipja master Shtëpi Diskografike


3. Djemt nga lumi vlores Labe PER CAMERINE

 • Duration: 169
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe PER CAMERINE

shqipja master Shtëpi Diskografike


4. Djemt nga lumi vlores Labe FEMITE E OTRANTOS

 • Duration: 227
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe FEMITE E OTRANTOS

shqipja master Shtëpi Diskografike


5. Djemt nga lumi vlores Labe LUAJ MOJ SORKADHE

 • Duration: 148
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe LUAJ MOJ SORKADHE

shqipja master Shtëpi Diskografike


6. Djemt nga lumi vlores Labe ME DHEMBI ZEMRA

 • Duration: 227
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe ME DHEMBI ZEMRA

shqipja master Shtëpi Diskografike


7. Djemt nga lumi vlores Labe O VITO VITO

 • Duration: 151
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe O VITO VITO

shqipja master Shtëpi Diskografike


8. Djemt nga lumi vlores Labe ME HIKE SI DELE SORIKE

 • Duration: 142
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe ME HIKE SI DELE SORIKE

shqipja master Shtëpi Diskografike


9. Djemt nga lumi vlores Labe AJE ME DET DYNJA SHKRET

 • Duration: 159
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe AJE ME DET DYNJA SHKRET

shqipja master Shtëpi Diskografike


10. Djemt nga lumi vlores Labe ATJE NE KRUA

 • Duration: 136
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe ATJE NE KRUA

shqipja master Shtëpi Diskografike


11. Djemt nga lumi vlores Labe C ME PANE SYTE

 • Duration: 119
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe C ME PANE SYTE

shqipja master Shtëpi Diskografike


12. Djemt nga lumi vlores Labe JET O JET

 • Duration: 162
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe JET O JET

shqipja master Shtëpi Diskografike


13. Djemt nga lumi vlores Labe KUR NUK KE NENEN

 • Duration: 163
 • Channel: music
Djemt nga lumi vlores Labe KUR NUK KE NENEN

shqipja master Shtëpi Diskografike


14. Konkursi i artit dhe letersise ne “Turgut Ozal”

 • Duration: 92
 • Channel: tv
Konkursi i artit dhe letersise ne “Turgut Ozal”

Recitimi, kompozicioni, kënga dhe artet figurative ishin gjinitë e artit dhe letërsisë në të cilat nxënësit e shkollave jopublike ?Turgut Ozal?, ?Mehmet Akif? dhe ?Hasan Riza Pasha? konkurruan mes njëri-tjetrit. Si në çdo vit, konkursi prihet nga identifikimi i talenteve, fillimisht në një konkurs që zhvillohet në secilën nga tre shkollat, për të mbërritur në atë që njihet si ?Dita e Finales së Madhe?, ose e konkurrimit mes njëri?tjetrit të nxënësve artistë nga të treja shkollat. Për 2017, finalistët ishin 166. Në ambiente të dedikuara për artin dhe kulturën në shkollën ?Turgut Ozal? artistët e së ardhmes garën e zhvilluan në tre kategori, mes nxënësve nga klasa e 4 në të 6, mes atyre nga e 7 në të 9-ën dhe e fundit, kategoria e klasave nga e 10 në të 12-ën. Krijimtaria e tyre në pikturë, grafikë, karbon, vizatim, prozë e poezi apo aftësitë e veçantitë e tyre në këngë e recitim u gjykuan nga një juri profesioniste, emra të njohur të artit dhe kulturës shqiptare. Rajmonda Bulku, Sokol Angjeli dhe Mimoza Mevlani gjykuan dhe në fund përzgjodhën më të mirët e recitimit. Zërat e rinj u vlerësuan nga këngëtaret Irma Libohova, Rovena Dilo dhe Kejsi Tola. Pas etheve të konkurrimit, juritë përkatës shpallën edhe fituesit në secilën nga gjinitë e artit dhe letërsisë. Për më të mirët mes të mirëve dhe për të shënjuar momentin, u shpërndanë medalje për vendet e para, të dyta dhe të treta. Tv Klan


15. Fiks Fare, 1 Shkurt 2016, Pjesa 1 - Investigative Satirical Show

 • Duration: 618
 • Channel: tv
Fiks Fare, 1 Shkurt 2016, Pjesa 1 - Investigative Satirical Show

Montazh kenga Hit Kenge tik taku i Rajmonda Bulkut, shoku Rama tik tak tik tak ju kane mbetur vetem 190 dite .. Berisha qe flet anglisht mbajini per letra higjenike ato ti dhe Veliajt e tu. Rama qesh cfare ka per qesh.. Arrestimi i Spiro Kseres Ne emer te PD-se Arben Ristani mbajti një deklaratë ku theksonte se ?Partia Demokratike mbështet dhe inkurajon çdo hetim dhe akt të drejtësisë në luftën kundër korrupsionit. Partia Demokratike nuk bëhet pengesë e asnjë hetimi ndaj zyrtarëve apo ish-zyrtarëve të saj në asnjë rast dhe e vlerëson luftën ndaj korrupsionit si jetike për vendin". Berisha del kundër PD për arrestimin e Kserës. Sali Berisha ka mbetur i pakënaqur nga reagimi i PD-së zyrtare lidhur me arrestimin e ish ministrit të tij Spiro Ksera. Berisha mendon ndryshe. Me një reagim të tij në Facebook ai i ka bërë thirrje Adriatik Lllallës që t?i japë fund në prokurori praktikave të vjetra të përdorimit politik që i kompromentojnë proceset.