Search your favorite song for free

1. Ora News - Starova : Pse nuk hetohet fitorja e SKënderbeut në Shkodër

  • Duration: 253
  • Channel: tv
Ora News - Starova : Pse nuk hetohet fitorja e SKënderbeut në Shkodër

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Në përfundim të supersfidës mes Kukësit dhe Partizanit, trajneri i bluve verior Ernest Gjoka e pranoi barazimin, por duke shtuar se fati në disa moment e penalizmi skuadrën e tij si kundër ishte rasti i shtyllës së goditur nga Izair Emini në pjesën e dytë Ndërkohë tekniku i demave Suljeman Starova i cilësoi si më se të drejta shifrat 0-0, teksa u shpreh mjaft i lumtur me paraqitjen e skuadrës së tij Trajneri i Partizani iu rikthye një moment aleancave duke aluduar edhe mbi fitoren e Skënderbeut ndaj Vllaznisë. Për më shumë lexoni në: http://sport.oranews.tv/starova-pse-nuk-hetohet-fitorja-e-skenderbeut-ne-shkoder/