Search your favorite song for free

1. Ndjenjë vetmie - Ali Lohrasbi

 • Duration: 289
 • Channel: news
Ndjenjë vetmie - Ali Lohrasbi

Ndjenjë vetmie - Ali Lohrasbi
4. Ali Lohrasbi - Har Shab (New Single 2013)

 • Duration: 183
 • Channel: music
Ali Lohrasbi - Har Shab (New Single 2013)

Ali Lohrasbi - Har Shab (New Single 2013)


5. Ali Lohrasbi - Che Khoobe

 • Duration: 197
 • Channel: music
Ali Lohrasbi - Che Khoobe

Ali Lohrasbi - Che Khoobe


6. Ali Lohrasbi [Kurdish Subtitle]

 • Duration: 181
 • Channel: fun
Ali Lohrasbi [Kurdish Subtitle]

Ali Lohrasbi [Kurdish Subtitle]


7. Ali Lohrasbi – Hamechiz Injast

 • Duration: 176
 • Channel: music


9. Ali LohrAsbi - KhodAyA - DelNavAzAn Clip

 • Duration: 151
 • Channel: shortfilms
Ali LohrAsbi - KhodAyA - DelNavAzAn Clip

Ali LohrAsbi - KhodAyA - DelNavAzAn Clip


10. Ali Lohrasbi Sheidaee 2011 Kamal Qullabarzi

 • Duration: 177
 • Channel: fun
Ali Lohrasbi Sheidaee 2011 Kamal Qullabarzi

Need new shirts ? http://ahshirts.com


11. Sajmir Morina Ti je ndjenj (Official Video)

 • Duration: 200
 • Channel: music
Sajmir Morina Ti je ndjenj (Official Video)

Sajmir Morina Ti je ndjenj (Official Video)


12. حرف هایی از زنده یاد مرتضی پاشایی؛ گزارشی از دیدار علی لهراسبی با خانواده پاشایی!

 • Duration: 510
 • Channel: tv
حرف هایی از زنده یاد مرتضی پاشایی؛ گزارشی از دیدار علی لهراسبی با خانواده پاشایی!

حرف هایی از زنده یاد مرتضی پاشایی که کمتر شنیده اید؛ گزارشی از دیدار علی لهراسبی با خانواده پاشایی Ali Lohrasbi


13. Gena - Pa Adrese

 • Duration: 249
 • Channel: tv
Gena - Pa Adrese

OnAir Music http://smarturl.it/OnAirMusic Music : Gena Lyrics: Gena Arrangment: Edlir Begolli Mix & Master: Edlir Begolli Video: Pro..Video Follow Gena Facebook: http://smarturl.it/GenaFacebook Insagram: http://smarturl.it/GenaInstagram Teksti: Nje valixhe neper duar Sle adrese ku te kerkoj Me ke fshire nga kjo jete S'emeritoj Tjeter kohe ishte atehere Ndoshta beja dhe gabime Shija jote me ka mbetur Sa kujtime Ky qytet pa fund Me duket Me kan then se ktu jeton Ndoshta ti dhe je martuar Pse s'tregon Kam nje ndjenj qe smund ta them Kam nje lot qe me eshte thare Ne kte bote i vogel i vogel dukem Si i marr Refreni Jo sdo ndalem asnje cast Vetem ty do te kerkoj Me ke fshire nga kjo jete S'emeritoj Kam nje ndjenj qe smund ta them Kam nje lot qe me eshte thare Ne kte bote i vogel i vogel dukem Si i marr Nje valixhe neper duar Sle adrese ku te kerkoj Me ke fshire nga kjo jete S'emeritoj Tjeter kohe ishte atehere Ndoshta beja dhe gabime Shija jote me ka mbetur Sa kujtime Refreni Jo sdo ndalem asnje cast Vetem ty do te kerkoj Me ke fshire nga kjo jete S'emeritoj Kam nje ndjenj qe smund ta them Kam nje lot qe me eshte thare Ne kte bote i vogel i vogel dukem Si i marr... Jo sdo ndalem asnje cast Vetem ty do te kerkoj Me ke fshire nga kjo jete S'emeritoj Kam nje ndjenj qe smund ta them Kam nje lot qe me eshte thare Ne kte bote i vogel i vogel dukem Si i marr... Nje valixhe neper duar Sle adrese ku te kerkoj Me ke fshire nga kjo jete S'emeritoj......


14. PANDORA - Vetmia (Official Audio) 2017

 • Duration: 190
 • Channel: music
PANDORA - Vetmia (Official Audio) 2017

Facebook: https://www.facebook.com/PandoraALB Fan Page: https://www.facebook.com/PandoraAlbania Instagram: https://www.instagram.com/pandora_albania_official Teksti: Hazbi Ahmeti Muzika: Artan Kastrati Orkestrimi: Artan Kastrati VETMIA Ti o zogu këngëtar Ndale këngën mos vazhdo A më sheh se m'kan tradhtu Eja bashkë me mu loto Dua t'qajë,të bërtas Ndoshta zemra po më plas A ka kush t'më kupton Shpirtit tim kush i beson Ref: Sa e gjatë kjo ditë vetmie Sa e gjatë kjo natë e zezë Do t'qetsohem ndonjëher Atëher kur do të vdes Si një lum që nuk ka ujë Si një dimër që s'ka borë Ta përshkruaj këtë vetmi Të gjejë fjalë e kam shumë zor Dua t'qajë,të bërtas Ndoshta zemra po më plas A ka kush t'më kupton Shpirtit tim kush i beson


15. Vissy ft. RuBim - ME NI KOH

 • Duration: 232
 • Channel: tv
Vissy ft. RuBim - ME NI KOH

Vissy ft. RuBim - ME NI KOH Teksti : Vissy & RuBim Beat : Flo2Prod. Mix'nMaster : Vissy Vissy FB : https://www.facebook.com/WissyKoBediu Vissy Instagram : https://www.instagram.com/viss4rb RuBim FB : https://www.facebook.com/burim.ajdari.50 RuBim Instagram : https://www.facebook.com/burimajdari Vissy : Si ni djal i ri n'qytet tu u sill veq vet n'kom tu ec e sjom kon hiq me rrek paprit u shfaqe ti ndjenja t'panjohura n'shpirt m'erdhen t'kqyra e m'kqyre ftyrat tona u qelen u zbehen u ndryshun zemra rrehke shum ma shpejt krejt trupi mu dridhke se di ti a e ki vrejt u afrofa e t'fola u prezantova shum normal thash vetmeveti jo kjo bukuri nuk o normal u dashurova n'zonin tond n'fjalt e tua qysh i thojshe sa ma shum qe t'njifsha ma shum me t'dasht m'bojshe e pash qe je personi qe du me pas n'krah ton jeten t'kushtova randsi shum mas teje e lash veten zemra rrehke shpejt kur ti shpreha ty ndjenjat qashtu ke fati mi bashku na dy zemrat mu bo dy persona e ni shpirt per 1 pergjigje jom tu prit Vissy reff: me mall ne vaj moj te kujtoj ne hall pa faj per ty luftoj me ka mbetur vetem nje pik lot te kam diell e din veq ni zot mendoj un veq per ty cdo nat a thu ne ket jet jam i pafat ti me djege moj mu pa faj me le vetem e ne vaj RuBim: ja vlen per me prit ni femer sikur ti nuk e kisha dit qe ndjenja t'njejta ke pas ti po kur ni dit nita fjal t'paverteta u hutova shum e me t'thon fjal nuk gjeta mendova me fol mi diskutu ma qart kto sene kur ti thash n'4 sy si besove fjales t'rreme se per mu je e leme tash ti lojm kto sene u binda pergjithmon se je dashnia e jetes teme tash po t'du ma shum se gjithqka n'ket bot sdu me t'pa kurr n'sy me lot at dit kur dola me ty besom zemra mu dridhke edhe pse kjo ndjenj n'ftyren teme su shihke tu shkru me ni flet, i ndova pikpytje vetes nqat moment e dita qe du met pas ton jeten e fjalt e tua t'omla mjapin shpres per ket jet i vetmi sen qe ta dhuroj osht dashnia e vertet


16. ALDO ÇOMI ft ELSI - GANG BANG (Official Song)

 • Duration: 178
 • Channel: music
ALDO ÇOMI ft ELSI - GANG BANG (Official Song)

IN THIS CITY / Republic of ALBANIA lyrics : Aldo Comi video : Aldo Comi Viti i realizimit : 2017 FanPage : https://www.facebook.com/pages/ALDO-A... (like) Youtube : http://www.youtube.com/user/016aldocomi (subscripe) Instagram : https://www.instagram.com/aldo_comi/ (follow) Instagram : https://www.instagram.com/elsimuca_/ ELSI MUCA In order to avoid copyright infringement, please, do not upload this song on your channel. Thank you ALDO COMI (versione) fjalet e mia lajmi i dites folim shum rral sipas tradites ndjenjat e kuqe ato po rriten yeeeee ato po rriten ndarjen nga jeta me telefon kena do fansa prej amerike dikur tafert tani prej frikes yeeeee tani prej frikes moto e dites folin do plena pasha zotit boll mo me rrena dallohen cunat kur dalim nrrug fole keq tngacmohen trrut luj prej veni thirrem tgjith comi largohu prej neve nese ti svlen comi do pare nese ja vlen 2x pim spllifa bojm flosha ca po folni o ju bardhosha pim spllifa bojm flosha mos u fryni more kaposha ELSI (versione) cunat trrezojn nese ti shkon pretekstin met vogel ata tcojn posht yeee ata tcojn posht pretekstin me vogel ata tbojn dom portalet i kena tgjith numer njo folin e folin po vet sdin gjo skam kohe kta dun mem lodh paren e trrash une tu roll sesht problem nese vi vet head shots cunat ty tgjejn jetoj n'muzik si me kon ndjenj all i do it nese ja vlen pim spllifa bojm flosha ca po folni o ju bardhosha pim spllifa bojm flosha mos u fryni more kaposha REF My boys loving a bang bang Head shots fucking a gang band Shes girl playing a bang bang All day starting a new game


17. LiL G ft. Nikola & Fortuna - Histori e Vjeter ( Official Lyrics Video )

 • Duration: 181
 • Channel: music
LiL G ft. Nikola & Fortuna - Histori e Vjeter ( Official Lyrics Video )

Publishing;StreetThugzVevo Music :P.i.m.P Records Lyrics by : Street Thugs & Amardo Record Label : SCARFACE PRODUCTIONS High quality download : https://www.sendspace.com/file/erit05 LiL G: Gabimisht u dashurova... Me personin e gabuar Dhe me pas u pendova.. Per ate koh qe ka kaluar Duket si nje shpres e shuar ...Qe ne zemer ska qendruar Ne krahun tim eshte dikush tjeter ..Ndjenjen per ta riparuar Zeri yt degjohet sot..Neper muret e ksaj dhome Dhe ne bluzen qe une vesh ..Ndihet era asaj arome Nuk ka vler se ca kaloi.. Ska kuptim sepse mbaroi Ciltersia e nje rrugaci.. Pak u shfaq e me pas shkoi Skish princesh qe ta kalonte.. Ishe si nje vajz mbreti Ne krahasim nga bukuria.. Ishe si nje siren deti Ishte fjala e ma te vjetrit ..Qe ksaj ndjenje i tha shko Bukuria te genjen..Prandaj mos u dashuro Une gabova bashk me zemren..Se nuk ishte ky qellimi E une mbeta i lenduar.. Si aktor kyesor filmi Te kujtoj me mall ne zemer.. E me shpirt plot hidherim Nuk pendohem per asgje.. Se ti sishe fati im.. Nikola Ref : SONTE PRAN MEJE TI ME SJE DHE SKAM ARSYHE TE TE KUJTOJ SE DITEN QE TE NJOFTA TY ME GJITHE ZEMER E MALLKOJ Fortuna: Dashuria ka shteruar.. Ne mes nesh gjithcka mbaroj Ajo ndjenj kish perfunduar.. Qe ne momentin qe filloj Ishte thjesht nje shikim.. Kur dashuria na pushtoj Molla kuqe ish per mua.. Qe si shtruga me helmoj Ne zemer prap te mbaj ..Sepse brenda saj ti hyre E ste heq dot na kujtimet.. Se tashme je pjes e tyre Je arsyja e frymarjes.. E ndjesis ne trupin tim Por si djelli qe shkelqen.. Dhe largohet ne perndim Kur pa ty i hapi syt.. Duket bosh gjithcka per rreth Nje pejsazh pa pik kuptimi.. Qe vec mishin ma rrengjeth Ishe engjell ne jeten time.. Tash e keqja me pushtoj Thell ne zemer ndjeva thiken.. Edhe gjakun qe pikoj Ne syt e mi nuk ka me lot.. Situata prap kaloj Ne fytyren e cdo vajze.. Une prap ty do te shikoj Refuzove zemren time.. Si te ishte nje cop hekur Sdo kujtohesh me per mua.. Dhe nse do kisha vdekur Nikola Ref :2x SONTE PRAN MEJE TI ME SJE DHE SKAM ARSYHE TE TE KUJTOJ SE DITEN QE TE NJOFTA TY ME GJITHE ZEMER E MALLKOJ


18. Vissy - Ndjenjat e Fuqishme (Audio)

 • Duration: 260
 • Channel: tv
Vissy - Ndjenjat e Fuqishme (Audio)

Vissy - Ndjenjat e Fuqishme 1: Cdo dit nuk fillon mir, nëse sjom me ty nëse ti sum sheh, n'qiell ti shikoj syt Cdo mengjes s'agon mir, nëse naten stshoh n'ondërr ta dhurova jetën, ty ta dhuroj edhe botën Pash plot tjera femra, po veq njo mu mpëlqej kur afer mu kapërcej, si rreze dielli shkëlqej Edhe n'momentin ma t'keq, ti um bon mu ni happy e di qe ki nevoj për mu, kur rrin vet ti Bota osht e jemja, kur tshoh ty tu buzqesh m'pëlqen ti qysh dokesh, po ma shum kur kesh Prej kur ta kom dhon zemren, flutrat n'bark po vlojn thojn qe dashurit n'shikim tpar s'egzistojn Ndryshe mendoj, e ndryshe osh ajo ndjenj eklips zemra jem, sikur dita pa diell Fleta e trëndafilit, me ndjenjat ma tfuqishme athu zemren e kom tprisht, athu ku je ti se 2x Ndjenjat e tua, ndjenjat e mia jan Puthjet e tua, puthjet e mia jan Premtimet tua, te une t'thyme jan Lotet e tua, te un tngrime jan Reff: Fjalt e mia te ti a po vin (aha) Ndjenjat e vetmume me ty po rrin hala Pikat e shiut lotët e mia jan Ti po thu qe ski dashni per mu aha 2: Edhe sot rri vet, tu u mundu met kthy prap dashnia jon jet, edhe nëse ti ke shku larg Edhe qielli cdo dit qan, domethon loti pikon prej mu zoti pot largon, e ti mu largu a po don Cdo pik takimi qe na dy dikur jem kon i kem pas shifrat e tona qe cdo dit i kem thon Zemer un tdu zemra pot tregon e ti a e don t'lutna shum mos e bon, n'fakt me tjetrin po shkon Shembull i tjerve je kon femer e përkryme vetën se ngive, athu a gjete at qka e lype E di qe shtir e ki, qashtu njejt qysh un po ndjenja qysh i kom ndjenjat, qashtu po shprena Athu a ki me mujt dashni me pas qashtu me ni koh qysh un per ty kom pas Se cdo sen mer fund kur me ty jom nda se pranoj faktin pika fundit u fshi pin hart se 2x: Ndjenjat e tua, ndjenjat e mia jan Puthjet e tua, puthjet e mia jan Premtimet tua, te une t'thyme jan Lotet e tua, te un tngrime jan