Search your favorite song for free

1. Kehribar 4. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 55
 • Channel: tv
Kehribar 4. Bölüm Fragmanı (2) - atv

3. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/3?id=da2f804f-ad91-48c5-994f-6d2e6f9fa771 Orhan, babasını kendi elleri ile toprağa emanet ettikten sonra, ondan kalan her şeyin başına geçer. Saliha, kocasının Orhan'a bıraktığı tüm emanetleri ona teslim eder. 'YARIMCALI' ailesinin düsturu bundan sonra Orhan'ın dudaklarında hüküm sürecektir. Veli, kardeşinin gölgesinde kalmaktan elbette memnun olmaz, dik durmaya çalışsa da Sanem'in günahları karşısında daha da ezilir... Orhan, Mudanya'da Musa'nın elinden zulüm gören her insanoğluna yardım elini uzatacak, her vicdanlı insan gibi mazlumun yanında durma kararı alacaktır. Musa, Yarımcalı'nın bu kararından hiç memnun değildir. Orhan gücü ve kudreti ile karşısına dikildiğinde, en kirli oyunlara başvuracak, kendi kız kardeşini bile gözden çıkaracaktır. Cemil, Musa'nın oyunlarında kullandığı maşasıdır. Leyla ve Orhan'ın aşkını kıskanacak, olmaz denileni yapacak, en sevdiğine kurşun sıkacaktır. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


2. Kehribar 1. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 51
 • Channel: tv
Kehribar 1. Bölüm Fragmanı - atv

Dizi hakkında her şey: http://www.atv.com.tr/diziler/kehribar/hakkinda Ölesiye aşık olan iki genç; Orhan ile Leyla'nın araya giren yirmi yılını ve sonrasında yaşanacakları konu alan dizinin başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili paylaşıyor. Sürükleyici bir aşk hikâyesini anlatacak olan Kehribar'ın yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın üstleniyor. Sessiz, sakin, kendi deminde yaşayıp giden Orhan Yarımcalı'nın, Almanya'dan yirmi yıl sonra memleketine dönüşünü, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasına sebep kin ve bitmeyen öfkenin hikâyesi Kehribar... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


3. Kehribar 6. Bölüm Fragmanı(2) - atv

 • Duration: 43
 • Channel: tv
Kehribar 6. Bölüm Fragmanı(2) - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


4. Kehribar 7. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 44
 • Channel: tv
Kehribar 7. Bölüm Fragmanı - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


5. Kehribar 13. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 37
 • Channel: tv
Kehribar 13. Bölüm Fragmanı - atv

12. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/12?id=0288b99e-408e-41c2-809a-39c9c370e815 "Seninle beraber ben de büyüdüm…" Modern zaman masallarını anlatmaya devam eden Kehribar'da Orhan, Murat hocaya hayatının sorusunu sorar: 'Benim yanımda duranlar ölüme mahkûm mu?" Yanında olan ya da ondan yardım isteyen kim varsa her biri teker teker düşmanlarının hedefi olmuştur. Orhan, düşmanları ile savaşmaya devam ederken başarılı olabilecek midir? Orhan, Oğuz Doğu ile olan savaşı hayatında en çok değer verdiği kişiye, oğlu Kaan'a zarara verecektir. Adile, Kaan ve Bahar arasında olup bitenleri öğrendiğinde deliye döner; oğlunu bu aşkın imkânsızlığına dair ikna etmeye çalışır. Kaan, annesinin ve babasının gerçeklerini kabul etmekte zorlanır. Babası ile konuşmak için fabrikaya gittiğinde, olmaması gereken yerdedir. Orhan, intikam için savaşacak mı? Adile, oğlunun ellerinin arasından kayıp gitmesine izin verecek midir? atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


6. Kehribar 3. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 46
 • Channel: tv
Kehribar 3. Bölüm Fragmanı - atv

2. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/2?id=b7c82dd1-ebdc-4557-af66-c44042c9d610 Orhan, kendi oğlu olduğunu bilmediği Kemal'in tuttuğu silahın namlusunun ucundan sıyrılır. Leyla ve Orhan yıllar sonra birbirlerine yaklaşır, geçen günlerin acısını paylaşırlar. Bahar, ablasının üzüntülerine ve aile tarafından ezilmesine daha fazla dayanamaz, ona yardım etmeye karar verir. Bahar'ın tüm iyi niyetiyle Orhan'la konuşması hayatlarının daha fazla karışmasına neden olacaktır. Orhan, Musa'nın mekanına tek başına saldıracak, bunca yıldır kimsenin bozmaya cesaret edemediği kara düzeni bozacaktır. Musa, intikamını Orhan'ın en yakınındakilere zarar vererek alacaktır. Sanem ve Musa iş birliği Yarımcalı ailesini temelinden sarsar. Orhan, memlekete geri dönmesinin bedelini ağır ödeyecek, hayatında ki en değerli insanlardan birini kaybedecektir. Kemal ve Meltem'in yaşadığı aşk, yıllar önce Orhan ve Leyla'nın yaşadıklarının aynısı gibidir; sırlar açığa çıktıkça kara sevdaya tutulan aşıklar, tıpkı Orhan ve Leyla gibi bir bedel ödeyecektir. Orhan Yarımcalı'nın efsanesi, Musa'nın karşısına dikildiği gün başlayacak, ağızdan ağıza yayılacaktır. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


7. Kehribar 12. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 31
 • Channel: tv
Kehribar 12. Bölüm Fragmanı (2) - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


8. Kehribar 15. Bölüm Final Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 31
 • Channel: tv
Kehribar 15. Bölüm Final Fragmanı (2) - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


9. Kehribar 2. Tanıtım Fragmanı - atv

 • Duration: 52
 • Channel: tv
Kehribar 2. Tanıtım Fragmanı - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


10. Kehribar 11. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 28
 • Channel: tv
Kehribar 11. Bölüm Fragmanı (2) - atv

10. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/10?id=90947172-dcf9-41c4-9a56-c6f6d62f2e64 Orhan ve Leyla yeni bir hayatı yaşama hayalleri kurmaktadır. Orhan, babasından ve dedesinden kalan toprakları, Veli'nin Musa ile birlik olma oyunu ile kaybetme tehlikesindedir. Musa'nın amacına, Orhan'ı topraksız, köksüz bırakma hedefine ulaşmasına ramak kalmıştır. Beklenmeyen olur ve Musa, aslında kendi kazdığı kuyuya düştüğünü fark eder. Oğuz Doğu, Orhan Yarımcalı'ya açtığı savaşın cephelerini büyütmüş, Orhan'ı en sevdikleri ile vurmaya kara vermiştir. Orhan, dört bir yanını sarmış düşmanları ile geri adım atmadan savaşmaktadır. Leyla ve Kemal ile ilgili öğrendiği gerçekler, ailesini düşmanlarından koruma dürtüsü Orhan'ın dengesini bozacak, doğru olanı yapmak için Murat Hoca'dan yardım isteyecektir. Sorularının cevabının kendi içinde olduğunu anladığında, riskli bir karar verir. Orhan ve Leyla her şeyi bırakıp yeni bir hayatı yaşama hayallerini kurarlarken, başlarına geleceklerden habersizlerdir. Düşman, peşlerini bırakmayacak! Orhan yine ailesi için, ondan yardım isteyen mazlumlar için fedakarlık yapmak zorunda kalacaktır. Canından bir parça olan oğlu, avuçlarının arasından kayıp gitmek üzereyken Orhan onu kaybetmemek için çırpınır. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


11. Kehribar 2. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 59
 • Channel: tv
Kehribar 2. Bölüm Fragmanı - atv

1. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/1?id=2bfc02f8-d880-4928-a82b-7be4b94afef7 Bir hayaldim, düşe döndüm" Orhan, (Gürkan Uygun) yirmi yıldır çektiği hasretin her geçen gün kendini biraz daha fazla kavurduğunun farkındadır. Her gece gördüğü kabuslarında hasret kaldığı sevgilisi Leyla'yı (Ayça Varlıer) aramaktadır. Can düşmanı Musa, (Necip Memili) ummadığı bir an da Orhan'ın karşısına çıkacak ve geçen onca zamana rağmen soğutamadığı, vücudunun bir parçası haline gelmiş kinini Orhan'a kusacaktır. Orhan, Musa ile karşılaşması sonucunda memleketten uzak kalmasının artık kimseyi koruyamayacağını fark eder. Ailesi, Musa'nın tehdidi altında ezilmektedir. Musa'nın sebep olduğu olaylar sonrası Orhan, Almanya'yı, kabuğu içine kapalı yaşadığı hayatını geride bırakır, memleketi Mudanya'ya döner ve geride kalan günlerden hesap sorar. Yıllardır onu görmeyen, sevgilisi, ailesi, arkadaşları zamanın akışı içinde çok başka yerlere savrulmuştur. Orhan, hepsinden birer helallik almak isterken, sürükleyici bir intikam hikayesinin içinde ayakta kalama savaşı verecektir. Mudanya, Orhan ve Musa'nın yirmi yıl sonra yeniden kapışmasına sahne olur. Herkes tarafını seçer, Musa'nın arkasındakiler, Orhan'ın yanındakiler... Artık Mudanya iki parçaya bölünmüştür. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


12. Kehribar 5. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 44
 • Channel: tv
Kehribar 5. Bölüm Fragmanı - atv

4. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/4?id=75b75e7c-e2ef-43f1-bd04-8b89c4dfbde8 Orhan canı pahasına da olsa, sevdiğini, Leyla'yı ateşin içinden, ölümün pençesinden çıkarmak için çabalar. Ona pusu kuranları, Leyla'yı ölüm döşeğine yatıranları bulmak için yemin eder. Ölüm, Leyla'nın ve Orhan'ın yanı başında gezmektedir. Musa ve Cemil ise, kurdukları hain pusunun izlerini silmek için çabalarlar. Orhan, döndüğünden beri üst üste gelişen olaylar sonunda polisin de dikkatini çekmiştir. Organize suçlar bürosundan Başkomiser Yıldırım, hem Orhan'ı hem de Musa'yı ziyaret eder. Mudanya'nın ikiye bölünmesi yetmemiş, şimdi de polis devreye girmiştir. Orhan Yarımcalı'nın kestiği racon, her geçen gün efsaneleşerek büyür. Gemlik eşrafından, Yarımcalı'nın yanına yoldaş olarak gelenler olacaktır. Orhan, bir yandan Leyla'nın hayatı için endişe ederken bir yandan da pusuyu atanların peşinden gider, cenaze sayısı gün geçtikçe artmaktadır. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


13. Kehribar 3. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 60
 • Channel: tv
Kehribar 3. Bölüm Fragmanı (2) - atv

2. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/2?id=b7c82dd1-ebdc-4557-af66-c44042c9d610 rhan, kendi oğlu olduğunu bilmediği Kemal'in tuttuğu silahın namlusunun ucundan sıyrılır. Leyla ve Orhan yıllar sonra birbirlerine yaklaşır, geçen günlerin acısını paylaşırlar. Bahar, ablasının üzüntülerine ve aile tarafından ezilmesine daha fazla dayanamaz, ona yardım etmeye karar verir. Bahar'ın tüm iyi niyetiyle Orhan'la konuşması hayatlarının daha fazla karışmasına neden olacaktır. Orhan, Musa'nın mekanına tek başına saldıracak, bunca yıldır kimsenin bozmaya cesaret edemediği kara düzeni bozacaktır. Musa, intikamını Orhan'ın en yakınındakilere zarar vererek alacaktır. Sanem ve Musa iş birliği Yarımcalı ailesini temelinden sarsar. Orhan, memlekete geri dönmesinin bedelini ağır ödeyecek, hayatında ki en değerli insanlardan birini kaybedecektir. Kemal ve Meltem'in yaşadığı aşk, yıllar önce Orhan ve Leyla'nın yaşadıklarının aynısı gibidir; sırlar açığa çıktıkça kara sevdaya tutulan aşıklar, tıpkı Orhan ve Leyla gibi bir bedel ödeyecektir. Orhan Yarımcalı'nın efsanesi, Musa'nın karşısına dikildiği gün başlayacak, ağızdan ağıza yayılacaktır. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


14. Kehribar 9. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 61
 • Channel: tv
Kehribar 9. Bölüm Fragmanı (2) - atv

8. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/8?id=f16f0c79-3837-4b3f-8cd3-6f89e6918b96 Orhan Yarımcalı efsanesi, İstanbul’daki büyüklerin gözüne batar. Orhan Yarımcalı efsanesi, İstanbul'daki büyüklerin gözüne batmaya başlar. Daha fazla büyümesine engel olmak isterler. Bu sırada Orhan, ailesi ve Leyla ile uğraşmaktadır. Orhan, oğlu olduğunu bilmediği Kemal'in yardımı ile yol arkadaşlarını kurtarmayı başarır. Musa öldürdüğünü sandığı adamları karşısında gördüğünde, nasıl kurtulduklarını araştıracaktır. Kemal, olan olaylar nedeniyle kendini suçlayacaktır; Orhan Kemal'i karanlığın içinden çekip çıkarır. Adile, Veli ve Sanem'in sırrını öğrenecektir. Orhan, babasının nasıl öldürüldüğünden hala habersizdir. Oğuz Doğu ise işlerini yerinden takip etmek için bölgeye gelecek ve karşısında Orhan'ı bulacaktır. Polis Yıldırım ile ilgili gerçekler yavaş yavaş su üstüne çıkmaya başlar. Murat Hoca, tüm bilgisi ve görgüsü ile Orhan'a destek olur. Orhan, tek aşkı Leyla'nın kendisinden sakladığı gerçekleri öğrenecek ve zor bir karar vermek durumunda kalacak. Orhan Yarımcalı, ailesini bir arada tutmaya çalışırken, adaleti, mazlumun yanında direnmesi ile ağızdan ağıza konuşulmaya, hikayesi anlatılmaya devam edecek. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


15. Kehribar 10. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 43
 • Channel: tv
Kehribar 10. Bölüm Fragmanı (2) - atv

9. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/9?id=af75f4de-a6ad-46e5-99be-5b07a1acf9a8 Leyla ve Orhan, aşkla sarılırlar birbirlerine.


16. Kehribar izle 3. Tanıtım Fragmanı ATV

 • Duration: 52
 • Channel: tv
Kehribar izle 3. Tanıtım Fragmanı ATV

Kehribar Süreç Film tarafından hazırlanan ve aksiyon ve dram içeren bir dizi . Kadrosunda Gürkan Uygun ve Necip Memili gibi iki yıldızı barındıran dizinin kadın oyuncuları Ayça Varlıer ve Aslıhan Güne olacak. Kehribar Son Bölüm her hafta sitemizde olacak. http://www.kehribarizle.net/2016/02/kehribar-3tantm-fragman-izle.html18. Kehribar 13. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 36
 • Channel: tv
Kehribar 13. Bölüm Fragmanı (2) - atv

12. Bölümü izlemek için: http://www.atv.com.tr/webtv/kehribar/bolum/12?id=0288b99e-408e-41c2-809a-39c9c370e815 "Seninle beraber ben de büyüdüm…


19. Kehribar 12. Bölüm Fragmanı (2) - atv

 • Duration: 31
 • Channel: tv
Kehribar 12. Bölüm Fragmanı (2) - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


20. Kehribar 3. Bölüm Fragmanı - atv

 • Duration: 46
 • Channel: tv
Kehribar 3. Bölüm Fragmanı - atv

atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!