Search your favorite song for free

1. karaburun 1. gun degerlendirme

 • Duration: 76
 • Channel: travel


3. Ora News - Sekuestrohen 796 kg kanabis në Karaburun

 • Duration: 87
 • Channel: tv
Ora News - Sekuestrohen 796 kg kanabis në Karaburun

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT 796 kilogramë kanabis sativa e ndarë në 50 pako dhe 59 litra benzinë u sekuestruan të mërkurën në Gjirin e Bristanit në Karaburun. Policia e Vlorës ka saktësuar peshën e lëndës narkotike , ndërsa zyrtarisht nuk jep asnjë detaj për operacionin anti trafik që i mbajti 72 orë në det efektivët e Policisë së Kufirit, Delta Forcës dhe Guardia Di Finanza. Burimet i thanë Ora News se pas zbulimit të drogës, policia ishte vënë në ndjekje të një gomoneje në det të hapur, por fati i saj nuk dihet. Operacionit nisi mbrëmjen e së martës kur një gomone 12 metra e gjatë e pajisur me 2 motorë me 300 kuaj fuqi u evidentua nga radarët teksa vinte nga italia në Shqipëri. Autoritete ngritën dyshimin për tentativë të trafikut të drogës dhe iu vunë në ndjekje. Gomonia u braktis në bregdetin e Darzezës, ndërsa skafistët arritën të largohen. Nuk dihet nësë policia ka rënë në gjurmët e trafikantëve apo nësë ka persona të ndaluar, pasi blutë po tregohen shumë të rezervuar në këtë cështje. Rasti të mbrëmjes së të martës konfirmon një kah të ri të lëvizjes së mjeteve të trafikut. Sipas burimeve konfidenciale, tashmë trafikatët fshehin në afërsi të brigjeve në zona si Karaburuni e Grykëderdhja e Vjosës, lëndën narkotike, ndërsa gomonet nisen nga brigjet fqinje. Burimet thonë se kjo lidhet edhe me prezencën e lartë të pushuesve në brigjet shqiptare, cka i rrezikon trafikantët. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/sekuestrohen-796-kg-kanabis-ne-karaburun


4. YTSO 600.GÜN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 • Duration: 401
 • Channel: news
YTSO 600.GÜN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Yalova Ticaret Sanayi Odası tarafından düzenlenen 600. Gün bilgilendirme toplantısında yapılan çalışmalar ve Yalova daki yatırımlar hakkında bilgiler verildi. Toplantıya Yalova yerel basını yoğun ilgi gösterirken, Yalova İnternet Televizyonu da toplanının tamamını görüntüledi ve yalovaradyotv.com da yayına sundu.


5. Vlorë, sekuestrohet mbi 1 ton kanabis në Karaburun - Top Channel Albania - News - Lajme

 • Duration: 84
 • Channel: tv
Vlorë, sekuestrohet mbi 1 ton kanabis në Karaburun - Top Channel Albania - News - Lajme

Forcat e policisë së Vlorës kanë finalizuar pasditen e së mërkurës operacionin e koduar ?Karaburuni?, në kuadër të të cilit kanë sekuestruar mbi 1 ton lëndë narkotike të llojit kanabis.


6. Video/ Kapen mbi 1 ton kanabis në Karaburun

 • Duration: 83
 • Channel: tv
Video/ Kapen mbi 1 ton kanabis në Karaburun

Operacioni nga Policia Kufitare e Vlorës, Delta Forcë, Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, Guardia Di Finanza dhe Roja Bregdetare. Sekuestrohen 1 110 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa si dhe një mjet lundrues Gomone Operacioni ka nisur mesditën e datës 05.09.2017 dhe është ende në vijim. Më datë 05.09.2017, rreth orës 14:44, në Sallën Operative të DVKM Vlorë, ka ardhur një telefonatë për largimin nga vendbazimi të një mjeti lundrues, pa kryer procedurat e daljes në det. Menjëherë pas marrjes së njoftimit, shërbimet e Policisë Kufitare Vlorë, Reparti Special ?Delta? dhe GdF, kanë dalë në det dhe kanë filluar kërkimin e mjetit lundrues në zonën detare Shën Jan-Kepi i Gjuhëzës, në Karaburun. Gjatë kërkimit, në vendin e quajtur ?Zhapovel? në Karaburun është konstatuar një mjet lundrues, "gomone", i cili ecte me shpejtësi në drejtim të bregut të detit. Në ndjekje të mjetit lundrues me një person në bord, janë vënë mjetet lundruese të Policisë Kufitare, Delta Forcë, GdF-së dhe Rojes Bregdetare. Personi ka braktisur në breg të detit në Karaburun gomonen me një motorr ?Mercury? 150 hp dhe është larguar duke përfituar edhe nga terreni i pyllëzuar në këtë zonë. Nga toka kanë shkuar forca të tjera të Policisë Kufitare Vlorë , Repartit Special ?Delta?, të cilët kanë bërë krehjen e të gjithë zonës, por nuk është arritur të gjendet personi i larguar nga mjeti lundrues. Për shkak të terrenit të vështirë dhe errësirës, shërbimet e përbashkëta janë lënë në terren gjatë gjithë kohës, për tu riorganizuar sërish në mëngjesin e datës 06.09.2017.8. YTSO 1300. Gün Değerlendirme Toplantısı

 • Duration: 3428
 • Channel: news
YTSO 1300. Gün Değerlendirme Toplantısı

yalova ticaret ve sanayi odası 1300. Gün Değerlendirme Toplantısı, konuşmacı Yön . Kur. Bşk. Celal ÖZEL


9. DROGA E BRAKTISUR NE KARABURUN, ENDE ASNJE I ARRESTUAR NGA POLICIA PER 790 KG KANABIS SATIVA LAJM

 • Duration: 36
 • Channel: tv
DROGA E BRAKTISUR NE KARABURUN, ENDE ASNJE I ARRESTUAR NGA POLICIA PER 790 KG KANABIS SATIVA LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.


10. 1 Ağustos 2012 Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa ve Ali Talak -2-

 • Duration: 1719
 • Channel: shortfilms
1 Ağustos 2012 Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa ve Ali Talak -2-

Ali Talak'la Ege Meclisi'nin bu haftaki konuğu nergizi, balıkçılığı ve virajlı yolu ile bilinen İzmir’in güzide ilçesi Karaburun'un Belediye Başkanı Serdar Yasa oldu. Başkan Serdar Yasa, yapımı yılan hikayesine dönen yol çalışmaları ile ilgili olarak, kamulaştırmadan dolayı sıkıntı yaşandığını, küçük pürüzlerin kaldığını bunlarıda halledip Eylül, Ekim ayı üç şeritli yolun çalışmalarına başlanacağını belirtti.12. KAPET 1 1 TON KANABIS SATIVA NE KARABURUN, AUTORI ESHTE NE KERKIM, LENDA KISHTE DESTINACION ITALINE

 • Duration: 98
 • Channel: tv
KAPET 1 1 TON KANABIS SATIVA NE KARABURUN, AUTORI ESHTE NE KERKIM, LENDA KISHTE DESTINACION ITALINE

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.


13. çeşme gün degerlendirme

 • Duration: 120
 • Channel: travel

14. karaburun gezisi part 1

 • Duration: 1854
 • Channel: travel

15. 1 Ağustos 2012 Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa ve Ali Talak -1-

 • Duration: 1643
 • Channel: shortfilms
1 Ağustos 2012 Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa ve Ali Talak -1-

Ali Talak'la Ege Meclisi'nin bu haftaki konuğu nergizi, balıkçılığı ve virajlı yolu ile bilinen İzmir’in güzide ilçesi Karaburun'un Belediye Başkanı Serdar Yasa oldu. Başkan Serdar Yasa, yapımı yılan hikayesine dönen yol çalışmaları ile ilgili olarak, kamulaştırmadan dolayı sıkıntı yaşandığını, küçük pürüzlerin kaldığını bunlarıda halledip Eylül, Ekim ayı üç şeritli yolun çalışmalarına başlanacağını belirtti.


16. Vlorë, 1 i vrarë dhe një i plagosur në Karaburun

 • Duration: 67
 • Channel: tv
Vlorë, 1 i vrarë dhe një i plagosur në Karaburun

Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota


17. Gjiri Skaloma , Karaburun- Vlorë

 • Duration: 92
 • Channel: fun
Gjiri Skaloma , Karaburun- Vlorë

Gjiri Skaloma , Karaburun- Vlorë


18. Gjendet drogë në Karaburun - News, Lajme - Vizion Plus

 • Duration: 71
 • Channel: tv
Gjendet drogë në Karaburun - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/vizionplustelevizion https://twitter.com/VizionPlusTV Policia gjen ne Karaburun nje sasi droge qe besohet se do te ngarkohej ne mjet lundrues. Mëngjesin e se shtunës uniformat blu te Vlorës gjeten 28 kilogramë kanabis te paketuar, ndërsa po ushtrohen kontrolle te imtesishme ne zonën e pyllëzuar, pasi dyshohet per nje sasi te madhe. Nga ana tjetër prej ditës se djeshme vijon operacioni per kapjen e gomones, e cila u konstatua pranë zonës se Karaburunit. Mjeti lundrues u konstatua nga Delta Force, e cila beri ndjekjen për disa ore e ndihmuar edhe nga helikopteri i forcave te armatosura dhe anija Oriku. Trafikantet bene manovra te rrezikshme ne det per t?i shpëtuar ndjekjes. Por megjithe ndërhyrjen, nuk u be e mundur kapja e gomones ne bordin e se cilës gjendeshin tre persona. Autoritetet kane kërkuar edhe mbështetjen e Malit te Zi per ndalimin e mjetit qe besohet se do te ngarkohej me lende narkotike per t?i nisur me pas drejt Italisë. Edhe Guradia Di Finanza ka marre njoftimin per t?iu bashkuar operacionit te kërkimit. Burimet e policie bejne me dije se dyshohet qe gomonia e cila ishte bosh, është braktisur nga trafikantet.


19. Gjiri Skaloma, Karaburun - Vlorë

 • Duration: 92
 • Channel: fun
Gjiri Skaloma, Karaburun - Vlorë

Gjiri Skaloma, Karaburun - Vlorë


20. Ankimohet dosja e tokave në Karaburun - Top Channel Albania - News - Lajme

 • Duration: 127
 • Channel: tv
Ankimohet dosja e tokave në Karaburun - Top Channel Albania - News - Lajme

Prokuroria e Vlorës ka ankimuar të gjitha vendimet e gjykatës së këtij rrethi, ndaj 5 personave të akuzuar për një nga dosjet më të përfolura të abuzimit me tokat, atë të tjetërsimit të qindra hektarëve truall në zonat e Karaburunit, Palasës dhe Zvërnecit.