Search your favorite song for free

1. Gece Hayvanları - Nocturnal Animals (2016) Fragman

 • Duration: 122
 • Channel: shortfilms
Gece Hayvanları - Nocturnal Animals (2016) Fragman

Yapımı : 2016 - ABD Tür : Dram , Gerilim Süre: 116 Dak. Yönetmen : Tom Ford Oyuncular : Amy Adams , Jake Gyllenhaal , Michael Shannon , Aaron Taylor-Johnson , Armie Hammer Senaryo : Tom Ford Yapımcı : Tom Ford , Robert Salerno


2. Gece Hayvanları - Nocturnal Animals (2016) Fragman

 • Duration: 122
 • Channel: shortfilms
Gece Hayvanları - Nocturnal Animals (2016) Fragman

9 Aralık 2016'da sinemalarda. Gece Hayvanları - Nocturnal Animals (2016) Fragman


3. Gece Hayvanları _ Nocturnal Animals Türkçe Altyazılı Fragman

 • Duration: 122
 • Channel: shortfilms
Gece Hayvanları _ Nocturnal Animals Türkçe Altyazılı Fragman

Gece Hayvanları _ Nocturnal Animals Türkçe Altyazılı Fragman


4. Ünlü modacı Tom Ford'dan ikinci film: 'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları'

 • Duration: 140
 • Channel: news
Ünlü modacı Tom Ford'dan ikinci film: 'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları'

Ünlü modacı Tom Ford ‘A Single Man’ isimli ilk yönetmenlik denemesinin 7. yılında ‘Nocturnal Animals / Gece Hayvanları’ filmiyle seyircilere merhaba diyor. Psikolojik gerilim yapımının başrollerinde, galeri sahibi Susan‘ı canlandıran Amy Adams ve eski eşi olarak Jake Gyllenhaal karşımıza çıkıyor. Tom Ford yönetmenlik kariyerinden şu sözlerle dem vurdu: “Artırılmış gerçekliği seviyorum. Bir film yaparken insanların gerçek hayattakinden daha güzel olmasını, her şeyin dahasını vermeyi istiyorum. Bu proje için düşündüğüm ilk oyuncu Amy idi ve bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü bu kadın filmde eski kocasının yazdığı kitabı okuyarak yaşamını görüyor ve Amy yüzündeki mimiklerle ve bakışlarıyla ne düşündüğünü seyirciye anlatabilen bir oyuncu.” ‘Gece Hayvanları / Nocturnal Animals’, iç içe anlatılan iki gerilimli hikayeyi ele alıyor. Susan, 20 yıl önce ayrıldığı eski eşinin yazdığı ve kendisine yolladığı taslak halindeki romanı okudukça geçmişindeki karanlık anılarla yüzleşirken Tony Hastings’in ailesiyle çıktığı gezi ise kabusa dönüyor. Oyuncu Amy Adams şu sözlerle Tom Ford ile çalışmaktan bahsetti: ‘Tom’un geçmiş ve şimdiki zamanda ve gerçekle hayal arasında seyahat etme fikrini sevdim. Ve bir takım hareketlerin tesadüfi şekilde etkileşimde olmasını da sevdiğimi belirtmeliyim. Ama şunu da söylemem gerekiyor; Susan karakterine çalışmaya başladığımda ona kendimi çok uzak hissettim ve nasıl bu işi kotarabileceğimi bilemiyordum. Ardından benim onu yargıladığım her konuda karakterin de kendini yargıladığını fark ettim. Böylece karakterle aramda bir bağ kurabildim.” ‘Nocturnal Animals / Gece Hayvanları’ 9 Aralık’ta Türkiye’de gösterime girecek.


5. Animals United 3D / Sevimli Hayvanlar - Fragman (Türkçe)

 • Duration: 129
 • Channel: shortfilms
Animals United 3D / Sevimli Hayvanlar - Fragman (Türkçe)

"Animals United 3D / Sevimli Hayvanlar" filminin fragmanıdır. www.boxofficeturkiye.com


6. Hayvanlar Şehri’nden fragman

 • Duration: 153
 • Channel: shortfilms

7. Zootropolis Hayvanlar Şehri 2016 Fragman

 • Duration: 149
 • Channel: shortfilms
Zootropolis Hayvanlar Şehri 2016 Fragman

http://hdfilmgecesi.net/zootropolis-hayvanlar-sehri-2016-full-izle.html

11. Zootropolis Hayvanlar Sehri Turkce Dublajl Fragman

 • Duration: 169
 • Channel: shortfilms
Zootropolis Hayvanlar Sehri Turkce Dublajl Fragman

http://hdfilmkulesi.com/zootropolis-hayvanlar-sehri-full-izle/


12. Sevimli Hayvanlar Fragman

 • Duration: 135
 • Channel: shortfilms
Sevimli Hayvanlar Fragman

http://www.bolum.tv - Sevimli Hayvanlar Fragman izle, film fragmanları dizi fragmanları izle14. Gece Sesleri Fragman Müziği

 • Duration: 63
 • Channel: music
Gece Sesleri Fragman Müziği

Gece Sesleri Dizisinin 10 bölümünde yer alan fragman müziği..süper..


15. Süper Dev Hayvanlar - Fragman - TRT Belgesel

 • Duration: 36
 • Channel: shortfilms
Süper Dev Hayvanlar - Fragman - TRT Belgesel

Onlar doğanın ağır siklet şampiyonları. Büyüklükleriyle korkutucu, sabırla örülü dünyalarıyla gizemli. Yaşam savaşında hep kazanan olacak kadar süperler.


16. Zootropolis׃ Hayvanlar Şehri - Türkçe Dublajlı Fragman

 • Duration: 149
 • Channel: shortfilms
Zootropolis׃ Hayvanlar Şehri - Türkçe Dublajlı Fragman

armakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard'ın perdeye taşıdığı Zootopia, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada yaşadığı bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsünü perdeye taşıyor. Alışıldık Disney havasının solunacağı filmde; konuşkan tilki Nick'in, üzerine yığılmaya çalışan bir suçtan sıyrılma çabası anlatılıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adındaki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı benzersiz bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K. Simmons, Octavia Spencer yer alıyor.
19. Zootopia (Zootropolis Hayvanlar Şehri) - Türkçe Dublajlı Fragman&Trailer 2016

 • Duration: 93
 • Channel: shortfilms
Zootopia (Zootropolis Hayvanlar Şehri) - Türkçe Dublajlı Fragman&Trailer 2016

Karmakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard'ın perdeye taşıdığı Zootopia, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada yaşadığı bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsünü perdeye taşıyor. Alışıldık Disney havasının solunacağı filmde; konuşkan tilki Nick'in, üzerine yığılmaya çalışan bir suçtan sıyrılma çabası anlatılıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adındaki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı benzersiz bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K. Simmons, Octavia Spencer yer alıyor.