Search your favorite song for free3. Doctor Who S01E01 (002 - The Cave of Skulls) - An Unearthly Child(Legendado em Português)

 • Duration: 1475
 • Channel: tv
Doctor Who S01E01 (002 - The Cave of Skulls) - An Unearthly Child(Legendado em Português)

Os professores Barbara Wright e Ian Chesterton ficam intrigados com um de seus alunos, Susan Foreman, e fazem uma visita à sua casa, apenas para descobrir que a garota vive em um ferro-velho juntamente com seu avô, chamado de Doctor. Admirados com o fato de Susan e seu avô serem alienígenas viajantes do tempo, os professores entram em uma aventura à bordo da TARDIS, que os levará ao período paleolítico, onde encontram uma tribo envolvida com segredos sobre o fogo… Para ativar as legendas clique no CC e selecione Português. Não fui eu que legendei,portanto darei os devidos créditos a equipe do universowho.org


4. Doctor Who episode 002 - The Cave of Skulls

 • Duration: 1475
 • Channel: tv
Doctor Who episode 002 - The Cave of Skulls

The TARDIS takes its new passengers back to the dawn of history. There, the Doctor and his party are captured by a tribe who are trying to rediscover the secret of fire.


5. "The Cave of Skulls" - Discovering Classic Doctor Who #2 (FULL REACTION/REVIEW)

 • Duration: 2358
 • Channel: fun

Discovering Classic Doctor Who (Episode #2) FULL REACTION/REVIEW OF: "The Cave of Skulls" (1963) "Discovering Classic Doctor Who" Full Playlist: http://tinyurl.com/DiscClassicDW "TARDIS & PAPA KENN" Intro Made by: Cole http://tinyurl.com/ChilledAffinity Title Screen/Intro Music: "Doctor" (Metal Doctor Who Theme) by King http://youtube.com/ThePantychrist -------------------------------------- http://PapaKennMedia.com Main Channel: http://www.youtube.com/PapaKennMedia Twitch Channel: https://www.twitch.tv/PapaKennMedia Patreon: http://patreon.com/PapaKennMedia Twitter: http://twitter.com/#!/PapaKennMedia Facebook: http://www.facebook.com/PapaKennMedia Google+: http://bit.ly/GPlusPKM "The Cave of Skulls" Summary/Synopsis: The TARDIS takes its new passengers back to the dawn of history. There, the Doctor and his party are captured by a tribe who are trying to rediscover the secret of fire. (via imdb.com) Fair Use: All copyrighted material used under Fair Use. If you are a copyright holder and believe your material has been used unfairly, please contact me at: [email protected]


6. An Unearthly Child (2) - The Cave of Skulls ( Türkçe Altyazılı )

 • Duration: 1475
 • Channel: shortfilms
An Unearthly Child (2) - The Cave of Skulls ( Türkçe Altyazılı )

Doctor Who 1. Sezon 1. Hikaye 2. Bölüm Orjinal Yayın Tarihi 30 Kasım 1963 Türkçe ya da İngilizce Altyazı ile izleyebilirsiniz. Doctor Who 1963 - Season 01 Episode 01 Part 02 Original Air Date: 30 November 1963 You can watch with English or Turkish subtitle.


7. Doctor Who: An Unearthly Child trailer

 • Duration: 125
 • Channel: shortfilms
Doctor Who: An Unearthly Child trailer

This is the first in a planned series of fan-made trailers, this one focusing on the very first serial of Doctor Who, An Unearthly Child, which was first broadcast on Saturday, 23 November 1963.9. Doctor Who 1963 2.Bölüm The Cave of Skulls (Türkçe Altyazılı)

 • Duration: 1475
 • Channel: tv
Doctor Who 1963 2.Bölüm The Cave of Skulls (Türkçe Altyazılı)

Yükleyen : İbrahim Gürkan Yeşilbağ İyi Seyirler
12. Doctor Who Classic Series (1963-1989) The Cave Of Skulls-Doktor Kim Klasik Serisi 1.Sezon 2.Bölüm Türkçe Altyazı

 • Duration: 1477
 • Channel: tv
Doctor Who Classic Series (1963-1989) The Cave Of Skulls-Doktor Kim Klasik Serisi 1.Sezon 2.Bölüm Türkçe Altyazı

Doctor Who (Türkçe anlamıyla Doktor Kim) BBC yapımı İngiliz bilim kurgu televizyon dizisidir. Dizi; Doktor olarak bilinen, zamanda yolculuk yapan insansı Dünya dışı yaratık olan Zaman Lordu'nun maceralarını anlatmaktadır. Doktor, dışarıdan 1950'lerden kalma bir polis kulübesi gibi görünen TARDIS adındaki bilince sahip ve zamanda yolculuk edebilen bir uzay gemisi ile evreni araştırır. Doktor, yardımcıları ile beraber uzay ve zamanı keşfeder, sorunları çözer, yaratıklarla yüzleşir ve tarihe yapılan müdahalelere engel olur. Guinness Rekorlar Kitabı tarafından dünyanın en uzun süren bilim kurgu televizyon programı olarak listelenen dizi aynı zamanda İngiliz popüler kültürünün de önemli bir parçasıdır. Dizi iyi planlanmış hikâyeleri, ilk yayınlandığı dönemdeki düşük bütçeli yaratıcı özel efektleri ve elektronik müzik kullanımındaki önderliği ile tanınır. Doktor, Gallifrey gezegeninden gelmektedir ve oradaki tüm ırk gibi bir zaman lordudur. Zaman lordları ve Dalekler arasında gerçekleşen ve "Son Büyük Zaman Savaşı" (The Last Great Time War) olarak bilinen büyük savaş her iki ırkın da sonunu getirdikten sonra, Doktor hayatta kalan ve türünün sonuncusu olan tek zaman efendisi olarak TARDIS ile beraber kaçmayı başarır ve büyük yolculuğuna başlamış olur. Doktor neredeyse ölümsüzdür ve bunun kaynağı, onun ölümü kandırmak olarak tanımladığı ve tüm zaman lordlarının yapabildiği hücre yenilenmesidir. Hücre yenilenmesi, zaman lordlarının ölüm zamanı geldiğinde, dış görüntülerinin tamamen değişip yeni biri olarak hayata dönmeleri anlamına gelmektedir. Her ne kadar hayatlarının devamını sağlasada, bu süreç, görüntülerinin yanında tüm benliklerinin ve karakterlerinin de değişmesine neden olduğu için zorlu ve acı vericidir. Doktor, şu ana kadar karakter değişimine sebep olan 10 hücre yenilenmesi geçirmiştir. Ancak modern serinin 4. sezon bölümü Journey's End'de geçirdiği hücre yenilenmesinde enerjisini kesilmiş eline kanalize edip, aynı DNA'ya yoğunlaştırarak yeni bir görünüş ve karaktere sahip olmadan 10. Doktor olarak kalmış fakat böylelikle bir hakkını harcamıştır. Şu an görüntüde 11. hayatındadır ancak 11 hakkını kullanmıştır. Hücre yenilenmesi sonsuza kadar devam etmemektedir ve zaman lordları yalnızca 12 defa yenilenebilmekte, yani 13 hayata sahip olabilmektedir. Ancak Doktor'un yaratılış ve genetiğindeki farklılık nedeniyle hücre yenilenmesinin sınırı bilinmemektedir. 11 hayatı boyunca, insan ırkının eşsiz duyguları nedeniyle Dünya'ya zaafı olan Doktor, kendine neredeyse her zaman Dünyalı bir yol arkadaşı seçmiştir ve bu yol arkadaşlarıyla uzayın ve zamanın en ücra köşelerine yolculuk yapıp, olmaması gereken yanlışlıkları onarmakta ve evrenin düzenini korumaktadır…


13. 001 - The Cave Of Skulls - 2

 • Duration: 1475
 • Channel: tv

14. Doctor Who The Cave of Skulls (2)

 • Duration: 1475
 • Channel: tv
Doctor Who The Cave of Skulls (2)

In the year 1963 two school teachers discover the truth about one of their students. This is part 216. Doctor Who - The Cave of Skulls (1963) test clip.

 • Duration: 29
 • Channel: tv
Doctor Who - The Cave of Skulls (1963) test clip.

Yet another colorized test clip of the original Doctor Who. Only 2 days to color.


17. Whoniversal Reviews - Episode 2 - The Cave of Skulls

 • Duration: 839
 • Channel: tv
Whoniversal Reviews - Episode 2 - The Cave of Skulls

Here's episode 2 of my Doctor Who review series.


18. Doctor Who: Season 1, Episode 2, The Cave of Skulls

 • Duration: 1476
 • Channel: fun
Doctor Who: Season 1, Episode 2, The Cave of Skulls

Doctor Who - The Cave of Skulls (2) Broadcast date - 30 November 1963


19. 02 Doctor Who Classic S01E01 Part 2 The Cave Of Skulls

 • Duration: 1737
 • Channel: shortfilms
02 Doctor Who Classic  S01E01 Part 2  The Cave Of Skulls

02 Doctor Who Classic S01E01 Part 2 The Cave Of Skulls


20. Doctor Who Classic - 01x01 - Part 2 - The Cave of Skulls SUB Castellano

 • Duration: 1475
 • Channel: shortfilms
Doctor Who Classic - 01x01 - Part 2 - The Cave of Skulls SUB Castellano

La TARDIS aterriza en la prehistoria de la Tierra, mientras Ian, Barbara y Susan están viendo el paisaje, el Doctor, haciendo unas pruebas, es secuestrado por un neandertal y llevado ante el resto de la tribu.