Search your favorite song for free

1. CHP Merkez İlçe Başkan ADayı Necati erkil

 • Duration: 371
 • Channel: news
CHP Merkez İlçe Başkan ADayı Necati erkil

CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Necati Erkil: “Tek tüten bacamız olan Şeker fabrikasını asla sattırmayacağız.” Burdur CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Emekli Öğretmen Necati Erkil, KıvılcımHaber’e özel bir demeç vererek, seçilmesi durumunda planladığı programını açıkladı. Bugün (24 Ocak 2010 günü) CHP binasında KıvılcımHaber’e özel bir demeç veren, önümüzdeki hafta 30 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek olan CHP Burdur Merkez İlçe Kongresinde Merkez İlçe Başkanlığına aday olan Necati Erkil, Yönetim kurulunu açıkladı. Erkil, yönetime geldikleri takdirde il sınırları içinde partili partisiz bütün halkımızın sorunlarına karşı duyarlı olacaklarını, halkın sorunlarını kendi sorunları olarak göreceklerini ve çözümü konusunda aktif bir politika izleyeceklerini belirtti. Demokrasinin yerleşmesine azami dikkat ve mücadele gösterileceğini belirten Erkil, bu kapsamda özellikle kendi partimiz içinde iç işleyişinde demokratik olmasına özen göstereceklerini ekledi.


2. BURDUR CHP Merkez İlçe başkan Adayı recep Karakaya

 • Duration: 223
 • Channel: news
BURDUR CHP Merkez İlçe başkan Adayı recep Karakaya

BURDUR CHP Merkez İlçe başkan Adayı recep Karakaya : Partide ötekileşmeye karşıyız. Herkesi kucaklamaya çalışacağız.


3. CHP Genel Merkez Genel Başkan Odasında İlk Dakikalar

 • Duration: 31
 • Channel: news
CHP Genel Merkez Genel Başkan Odasında İlk Dakikalar

24 Mayıs 2010 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Merkez Genel Başkanlık Odasındaki ilk dakikaları ve ilk basın açıklaması


4. MHP Genel Başkan Adayı Oğan: Genel Merkez Bir Hukuk Süreci Başlatacak Gibi Görünüyor

 • Duration: 321
 • Channel: news
MHP Genel Başkan Adayı Oğan: Genel Merkez Bir Hukuk Süreci Başlatacak Gibi Görünüyor

MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, kurultayda yapılan çok sayıda tüzük değişikliği nedeniyle MHP Genel Merkezi'nin hukuki süreç başlatabileceğini söyledi.Haber http://haberler.com/mhp-genel-baskan-adayi-ogan-genel-merkez-bir-hukuk-8542318-haberi/


5. Bülent Kantarcı - PROJE - CHP Çaycuma Belediye Başkan Adayı

 • Duration: 232
 • Channel: news
Bülent Kantarcı - PROJE - CHP Çaycuma Belediye Başkan Adayı

Bülent Kantarcı - PROJE - CHP Çaycuma Belediye Başkan Adayı - Filyos Çayı Yaşam Alanı Projesi


6. CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce salona böyle giriş yaptı

 • Duration: 119
 • Channel: news
CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce salona böyle giriş yaptı

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/115037/CHP_Genel_Baskan_Adayi_Muharrem_ince_salona_boyle_giris_yapti.html


7. CHP Antalya Milletvekili Baykal: "Hiçbir Genel Başkan 'Bu Cephenin Adayı Falan Olmalı' Diyemez"

 • Duration: 323
 • Channel: news
CHP Antalya Milletvekili Baykal:

CHP Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 2019'da yapılacak seçimde "hayır" cephesinin başkan adayının, Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) olduğu gibi belirlenmesi gerektiğini belirterek, "Ben dahil hiç kimse, hiçbir genel başkan 'Bu cephenin adayı falan olmalı' diyemez. Demek de doğru değildir". dedi.Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) 2017 yılı 10. Olağan Toplantısı'nda konuşan Baykal, Türkiye'nin tarihinin en önemli süreçlerinden birisinin içerisinden geçtiğini belirtti.Türkiye'nin siyasi yapılanmasının altında yatan temel ilkelerin, temel değerlerin değiştirilmeye gayret edildiğini savunan Baykal, şöyle konuştu: "15 yıllık iktidarda, Cumhuriyetin temellerinin ve yöneldiği hedefin ciddi bir şekilde sorgulanmaya başlandığını görüyorum. Tabii bunlar çok açık, aleni söylemlerle gerçekleştirilmez. Haber http://haberler.com/chp-antalya-milletvekili-baykal-hicbir-genel-9651345-haberi/


8. MHP Genel Başkan Adayı Dr. Sinan Oğan ?genel Merkez, Kurultayı Boykot Etmeyi Planlıyor?

 • Duration: 539
 • Channel: news
MHP Genel Başkan Adayı Dr. Sinan Oğan ?genel Merkez, Kurultayı Boykot Etmeyi Planlıyor?

Almanya'da katıldığı bir toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Adayı Dr. Sinan Oğan, Genel merkezin kurultayı boykot etmeyi planladığını iddia ederek Genel merkez, bu işin bir yarışa döndüğünde kaybedeceğini biliyor, bunun içinde süreci uzatmak, bu hareketi rayından çıkartabilmek için boykot edecek, katılımı azaltmaya çalışacaktır.Haber http://haberler.com/mhp-genel-baskan-adayi-dr-sinan-ogan-genel-merkez-8368521-haberi/


9. (1 Ağustos 2017) KTO BAŞKAN ADAYI GÜLSOY’DAN CHP İL BAŞKANI KESKİN’E ZİYARET

 • Duration: 175
 • Channel: news
(1 Ağustos 2017) KTO BAŞKAN ADAYI GÜLSOY’DAN CHP İL BAŞKANI KESKİN’E ZİYARET

Ticaret Odası Başkan Adayı Ömer Gülsoy, STK ve Siyasi Parti ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti´nin ardından Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı´nı da ziyaret eden Gülsoy “Kırmadan dökmeden şehrimize yakışan bir seçim olması içinde STK ve siyasi parti ziyaretlerine devam ettiklerini ifade ederek “Kayserimizi Erciyes Dağı gibi kucaklayacağız” değerlendirmesinde bulundu.


10. CHP Avanos Belediye Başkan Adayı İsmet İnce Mitingi

 • Duration: 2627
 • Channel: news
CHP Avanos Belediye Başkan Adayı İsmet İnce Mitingi

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen günün 3. mitingini Cumhuriyet Halk Partisi Avanos Belediye Başkan Adayı İsmet İnce yaptı.
13. CHP Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Gökhan Gürel ile Akhisarpress.com Özel Röportaj

 • Duration: 1333
 • Channel: news
CHP Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Gökhan Gürel ile Akhisarpress.com Özel Röportaj

30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimler öncesi Akhisar’da siyasi partilerden Belediye Başkan Aday Adayları kendilerini açıklamaya başladı.


14. CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ali Acar'ın Habibler Cemevi' dayanışma gecesi'nde yapmış olduğu Konuşma

 • Duration: 111
 • Channel: news
CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ali Acar'ın Habibler Cemevi' dayanışma gecesi'nde yapmış olduğu Konuşma

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ali Acar, Habibler Cemevi'nin Gaziosmanpaşa Şelale Düğün salonunda düzenlediği dayanışma gecesinde konuştu. Acar yaptığı konuşmada şunları kaydetti.


15. CHP DİLOVASI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN DALKILIÇ

 • Duration: 223
 • Channel: news
CHP DİLOVASI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN DALKILIÇ

Herkes İçin DALKILIÇ


16. CHP Menemen Belediye Başkan Aday Adayı Nurgül Uçar Alfa Tivi'ye Konuk Oldu

 • Duration: 1197
 • Channel: news
CHP Menemen Belediye Başkan Aday Adayı Nurgül Uçar Alfa Tivi'ye Konuk Oldu

ALFA TİVİ-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Menemen Belediye Başkan Aday Adayı Nurgül Uçar, Alfa Tivi'de yayımlanan 20 Dakikada Foça Gündemi isimli sohbet programına konuk oldu.Hasan Eser'in hazırladığı Servet Vural'ın sunduğu sohbet programına konuk olan Uçar, göreve neden talip olduğunu açıkladı. Vural'ın sorularını yanıtlayan Uçar, yerel seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. MENEMEN BELEDİYE BAŞKANI TAHİR ŞAHİN'E RAKİP OLDU Hasan Eser / Ege Hakimiyet Gazetesi - CHP'nin aday adaylığı için son başvuru tarihi olan 2 Eylül'de Menemen belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yapan Seyrek eski belediye ve İzmir Kuşcenneti Koruma ve Geliştirme Derneği eski Başkanı Nurgül Uçar, Partisinin 3 dönemdir Menemen Belediye Başkanlığı görevini yürüten Tahir Şahin'e rakip oldu. Son dönemde 2008 Yılında kapatılan belde belediyelerinin yeniden açılması için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde (AİHM) verdiği hukuki mücadele ile ismi öne çıkan ve Türkiye'de Belediye Başkanlığı yapan kadınların 83 yıllık tarihine ilişkin yaptığı araştırmanın ilginç sonuçlarını kamuoyuna açıklamasıyla CHP Genel Merkezine adeta gönderme yapan Uçar, CHP'nin İzmir tarihinde Belediye Başkanlığı görevinde bulunan tek kadın olduğunu belirterek, Menemen için iddialı konuştu.


17. CHP Kovancılar Belediye Başkan Adayı Halime Karakoç Açıklaması

 • Duration: 217
 • Channel: news
CHP Kovancılar Belediye Başkan Adayı Halime Karakoç Açıklaması

AK Parti'nin şu ana kadar belediye başkanlığını hiç kaybetmediği Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde CHP'nin başörtülü Belediye Başkan adayı Halime Karakoç, Kılıçdaroğlu'nun yeni bir CHP vaat etmesinden yola çıkarak aday olduğunu söyledi.


18. CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu Muhtarlarla Buluştu.

 • Duration: 190
 • Channel: news
CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu Muhtarlarla Buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Barış Eroğlu, Aliağa’da yerel demokrasiyi ve katılımcılığı güçlendireceklerini açıkladı. CHP’nin genç Başkan adayı Eroğlu, “demokrasinin can damarı” olarak nitelendirdiği köy ve mahalle muhtarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Muhtarların sorun ve isteklerini dinleyen Eroğlu “Aliağa da hizmetin ortak dili olacağız” dedi.


19. HAVVA ONGUNSEL CHP MERSİN İL KADINKOLLARI BAŞKAN ADAYI.

 • Duration: 137
 • Channel: news
HAVVA ONGUNSEL CHP MERSİN İL KADINKOLLARI BAŞKAN ADAYI.

CHP MERSİN İL KADINKOLLARI BAŞKAN ADAYI HAVVA ONGUNSEL bAŞKAN SEÇİLMESİ HALİNDE YAPACAĞI FAALİYETLERİ ANLATTI.