Search your favorite song for free

1. Bodrum Masalı 42 Bölüm Sezon Finali Fragmanı

 • Duration: 66
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 42 Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Ateş ve Su babalarının nerede olduğunu anlamak için harekete geçer! Evren, Bora’nın kendisini koyduğu gemiden kaçma planları yaparken, Ateş ve Su babalarının nerde olduğunu anlamak için harekete geçer. Faryalı’nın yanı sıra, Bodrum’u terk etmek için hazırlanan Gözde de Evren’i bulmak için çalışmaya başlar. Kelebek’in, Su’nun Londra planlarından haberdar oluşu ikisini kopma noktasına getirir. Maya kendisine istemediği halde yardım etmeye çalışan Faryalı’nın bu tavrından rahatsızdır. Bu konuyu konuşmak için buluştuklarında gördükleri, Yıldız’ın kalbini çok kırar. Yıldız ve Maya, Faryalı konusunda yüzleşir.


2. Bodrum Masalı 16 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 52
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 16 Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 16.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 11 Aralık Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler.


3. Bodrum Masalı 4. Tanıtım Fragmanı

 • Duration: 40
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 4. Tanıtım Fragmanı

Bodrum Masalı 4. Tanıtım Fragmanı5. Bodrum Masalı 5. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 65
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 5. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 5. Bölüm Fragmanı


6. Bodrum Masalı 41 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 68
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 41 Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 41.Bölüm Fragmanı PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/jib6w 4 Haziran 2017VİDEOYA GİTYORUMLAR FACEBOOK TWİTTER GOOGLE + WHATSAPP E-POSTA Bodrum Masalı 41.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 11 Haziran Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 11 Haziran Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Evren'e silah doğrultan Bora, tetiği çekecek mi? Bora, Amerikalı Jefferson’la görüşmesini engellemek için Evren’i kaçırmış, silahını doğrultmuştur. Bir yandan Lal ve Muzo da Jefferson’ı oyalamaktadır. O ana kadar bu plana yardım eden Faryalı, Bora’nın kötü şeyler yapabileceğini hisseder ve onu durdurmaya karar verir. Londra’daki müzik okuluna kabul edildiği haberini alan Su çok heyecanlanır ama Kelebek’in buna nasıl tepki vereceğini bilemez. Haydar’ın hastalığı herkesi perişan eder. Kendisi ise her şeyden habersiz, Üzüm’e evlenme teklif eder. Üzüm’ün kararını ise hiç beklenmedik biri etkilemektedir. Onu ikna etmek gençlere kalmıştır. Başındaki beladan kurtulan Bora, Maya’ya duygularını açıkça söyler.


7. Bodrum Masalı 32 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 54
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 32 Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 32.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 23 Nisan Pazar akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 9 Nisan Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.


8. Bodrum Masali - 2 Bölüm 2.Fragmani

 • Duration: 67
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masali - 2 Bölüm 2.Fragmani

Bodrum Masali - 2 Bölüm 2.Fragmani10. Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 61
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 28.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 19 Mart Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 19 Mart Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.12. Bodrum Masalı 15 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 65
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 15 Bölüm 2 Fragmanı

Bodrum Masalı 15.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 4 Aralık Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler.


13. Bodrum Masalı 30 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 51
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 30 Bölüm 2 Fragmanı

Bodrum Masalı 30.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 2 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 2 Nisan Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


14. Bodrum Masalı 38 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 38 Bölüm 2 Fragmanı

Bodrum Masalı 38.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 21 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 21 Mayıs Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.


15. Bodrum Masalı 23 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 52
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 23 Bölüm 2 Fragmanı

Bodrum Masalı 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 12 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler. Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 12 Şubat Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


16. Bodrum Masalı 2. Tanıtım Fragmanı

 • Duration: 47
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 2. Tanıtım Fragmanı

Bodrum Masalı 2. Tanıtım Fragmanı


17. Bodrum Masalı 33 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 55
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 33 Bölüm 2 Fragmanı

Bodrum Masalı 33.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 30 Nisan Pazar akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 30 Nisan Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.


18. Bodrum Masalı 27 Bölüm 3 Fragmanı

 • Duration: 67
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 27 Bölüm 3 Fragmanı

Bodrum Masalı 27.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 12 Mart Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili 3. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 12 Mart Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


19. Bodrum Masalı 20 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 45
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masalı 20 Bölüm 2 Fragmanı

Bodrum Masalı 20.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü 22 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Bodrum Masalı son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler. Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak mı? 22 Ocak Pazar gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Bodrum Masalı dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


20. Bodrum Masali - 6 Bölüm 2.Fragmani

 • Duration: 49
 • Channel: shortfilms
Bodrum Masali - 6 Bölüm 2.Fragmani

Bodrum Masali - 6 Bölüm 2.Fragmani