Search your favorite song for free


2. Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Komik...

 • Duration: 74
 • Channel: fun
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Komik...

Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Komik... Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/pages/Sosyal-Adam/3031113565519564. Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Komik Bebek

 • Duration: 74
 • Channel: fun
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Komik Bebek

Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Komik Bebek


5. Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi

 • Duration: 79
 • Channel: fun
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi

Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi


6. Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek

 • Duration: 79
 • Channel: fun
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek

Küçük kız babasını onca yıl sakallı görünce ve ona öyle alışınca babası ise kızına süpriz yapıp sakallarını keserse ne olur.


7. Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce Ağlamaya Başladı

 • Duration: 79
 • Channel: fun
Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce Ağlamaya Başladı

Babasının sakalsız halini görünce şoka giren bebeğin komik videosu ŞAKA.TV farkıyla sizlerle...


8. Anlamak İçin İki Kere Bakmanız Gereken Fotoğraflar

 • Duration: 243
 • Channel: fun
Anlamak İçin İki Kere Bakmanız Gereken Fotoğraflar

Bazen fotoğraflar öyle bir anda çekilir ki aslında göründüğünden çok daha farklıdır görüntüler. Bazıları tesadüf üzerine çekilmiş, bazılarıda doğru açılardan çekilmiş fotoğraflara 2 kez bakmamız gerekmektedir. Fotoğraflara ikinci kez baktığımızda ilk gördüğümüz görüntüden farklı olarak aslında fotoğrafın orjinal halini görebiliriz. İşte karşınızda 2 kez bakmanız gereken fotoğraflar. 9- Gelinin Yanındaki Küçük Kızlar Bu düğün fotoğrafına ilk baktığınızda gelinin ve damadın yanında duran küçük kızlar görebilirsiniz. Fakat bu küçük kızlara biraz daha dikkatli baktığımızda bu fotoğrafın fotoğrafcı tarafından seçilen yanlış bir karar yüzünden böyle olduğunu görmek mümkün. Aslında fotoğraftaki kadınlar küçük değil sadece taburenin üzerinde oturuyorlar o kadar. 8- İki Kafa Çift kafalı bir zürafa. Ne kadar da şaşırtıcı değil mi. Aslında tabii ki böyle değil. Fakat gerçek olsaymış güzel durabilirmiş. Bu fotoğraf gerçekten mükemmel zamanlama ile çekilmiş. Önlü arkalı duran 2 zürafanın doğru zamanda başarılı bir fotoğrafcı tarafından çekilmiş fotoğrafı. 7- Kim kimi taşıyor kendi payına? Fotoğrafa ilk baktığımızda 2 arkadaşın diğer kadını taşıdığını görmek mümkün. Kaldırılan kadın siyah bir elbise giymiş, fakat en sağdaki kadınında üstünde siyah bir bluz var. Oldukça karışığa benziyor fakat ikinci kez baktığımızda sarışın kadının taşındığını görebiliyoruz. 6- Büyümüşte Küçülmüş Kucağında babasını tutan ufak bir çocuk? Tabii ki değil. Çocuğun ve babasının kafası doğru zamanlama ile çekilmiş bir fotoğrafla birleşince ortaya bu komik fotoğraf çıkmış. Aslında bakarsanız iki kez bakmak yetmeyebilir, biraz uzun bakmak gerekiyor. 5- Havada Durdum Şahitlerim Var Uçan adam sabri kadar olmasa da bu kadında havada durmayı başarabilmiş. Ya da başaramamış. Fakat fotoğrafa ilk baktığımızda hava duran bir platform üzerinden konuşma yapıyor gibi gözüküyor. İkinci kez baktığımızda ise bunun sadece bir gölge olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. 4- Minik Kafalar Adamın boyuna oranla kafası çok mu küçük ne? Doğru zamanda çekilmiş bir fotoğraf daha. Adam öne eğiliğinde çekilen bu fotoğrafda öndeki insanın kafası sanki adamın kafası gibi gözükünce komik bir fotoğraf çıkmış ortaya. 3- Yanyana Duran İki Araba Yanyana park etmiş bir minibüs ve bir porsche. Yada daha dikkatli bakıldığında minibüsün yanına ustalıkla yaptırılmış bir çıkartma. Detaylı bakılınca ikicin seçenek daha mantıklı. 2- At, Avrat, Silah At, Avrat, Silah cümlesi buradan geliyor anlaşılan. Fotoğrafa ilk baktığınızda düğüne giden bir sentaur görebilirsiniz. Gelinlik giyen bu at'a biraz daha yakından bakınca sadece atın üstünde oturan bir gelin görmekte mümkün. 1- Kaslı Kollar İri, kaslı, damarlı kollara sahip bu mükemmel erkek kadınların hayallerini süslüyor. Ya da doğrudan açıdan çekilmiş bir sebze erkeği. Siz karar verin.


9. BABASININ İKİZİNİ GÖREN SEVİMLİ ÇOCUĞUN ŞAŞKINLIĞI

 • Duration: 50
 • Channel: fun
BABASININ İKİZİNİ GÖREN SEVİMLİ ÇOCUĞUN ŞAŞKINLIĞI

BABASININ İKİZİNİ GÖREN SEVİMLİ ÇOCUĞUN ŞAŞKINLIĞI İZLE... İlk kez babasının ikizini gören sevimli bebeğin komik tepkisi güldürdü.