1. FC Barcelona - Real Madryt 1:2 (21.04.2012) Primera Division - 35. kolejka

FC Barcelona - Real Madryt 1:2 (21.04.2012) Primera Division - 35. kolejka

Camp Nou (90.000 widzów) sędzia: Alberto Undiano Mallenco

3. FC Barcelona - Real Madryt 1:2 21//04//2012 - Primera Division: 34. kolejka

• Duration: 279
FC Barcelona - Real Madryt 1:2 21//04//2012 - Primera Division: 34. kolejka

Życie. „Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” – mówi stare piłkarskie porzekadło. Barcelona miała dziś swoje szanse, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Podopieczni Pepa Guardioli przegrali na własnym obiekcie 1:2 z madryckim Realem i praktycznie stracili szanse na ligowe mistrzostwo. (fcbarca.com)

Real Madryt - FC Barcelona 1:3 10//12//2011 - Primera Division: 16. kolejka

Barcelona, po bardzo słabej pierwszej połowie pokonała na Estadio Santiago Bernabéu Real Madryt 3:1! Gospodarze po świetnej pierwszej połowie, nie unieśli ciężaru gry w drugiej połowie i dali sobie strzelić dwie bramki. Gole strzelili: dla gospodarzy Karim Benzema, natomiast dla gości Alexis Sánchez, Marcelo (samobójczą) i Cesc Fàbregas. (fcbarca.com)

Santiago Bernabeu (78.000 widzów) sędzia: Miguel Angel Perez Lasa

10. FC Barcelona - Racing Santander 3:0 15//10//2011 - Primera Division 8. kolejka

• Duration: 267
FC Barcelona - Racing Santander 3:0 15//10//2011 - Primera Division 8. kolejka

Przed dzisiejszym spotkaniem na Camp Nou Pedro Rodríguez mówił na konferencji prasowej, że chociaż zespół jest zmęczony, piłkarze są gotowi na starcie z Racingiem. Wielu kibiców obawiało się scenariusza, który w przeszłości pojawiał się już kilkakrotnie. Zmęczeni Barceloniści, którzy licznie reprezentowali swoje kraje w meczach międzynarodowych, wracali do drużyny i osiągali kiepskie wyniki w pierwszym meczu po reprezentacyjnej przerwie. Na szczęście tym razem Messi i spółka pokonali wirus FIFA, pewnie pokonując ekipę z Kantabrii 3:0. (fcbarca.com)

11. FC Barcelona - Real Saragossa 4:0 19//11//2011 - Primera Division: 13. kolejka

• Duration: 308
FC Barcelona - Real Saragossa 4:0 19//11//2011 - Primera Division: 13. kolejka

FC Barcelona nie pozostawiła złudzeń Realowi Saragossa, który w ramach 13. kolejki przyjechał do "jaskini lwa". Gospodarze wygrali 4:0, dominując od pierwszej do ostatniej minuty, a goście ani razu nie smusili Valdesa do wysiłku.

12. FC Barcelona - RCD Mallorca 5:0 29//10//2011 - Primera Division 11. kolejka

• Duration: 402
FC Barcelona - RCD Mallorca 5:0 29//10//2011 - Primera Division 11. kolejka

FC Barcelona wygrała z Mallorką 5:0. Bohaterem meczu był Leo Messi - autor klasycznego hat-tricka w pierwszej połowie. Pierwszego gola w historii występów w Barcelonie zaliczył także Isaac Cuenca, a w doliczonym czasie gry kropkę nad "i"postawił Daniel Alves, strzelając cudowną bramkę z dystansu. Zawodnicy Mallorki według trenera Caparrósa mieli grać dzisiaj z "wiarą i przekonaniem", jednak poruszali się po boisku jak dzieci we mgle, kompletnie nie radząc sobie z dobrze grającą Barceloną. (fcbarca.com)

13. Racing Santander - FC Barcelona 0:2 11//03//2012 - Primera Division: 27. kolejka

• Duration: 140

FC Barcelona bez najmniejszych problemów pokonała na wyjeździe Racing Santander 2:0. Obie bramki dla zespołu Dumy Katalonii zdobył zdecydowanie najlepszy na boisku Leo Messi. Pomimo wygranej, obrońca tytułu nadal traci 10 punktów do liderującego w tabeli Realu Madryt, który po kolejnym kabarecie sędziowskim ‘zwyciężył' z Betisem Sevilla. (fcbarca.com)

14. RCD Mallorca - FC Barcelona 0:2 24//03//2012 - Primera Division: 30. kolejka

• Duration: 166
RCD Mallorca - FC Barcelona 0:2 24//03//2012 - Primera Division: 30. kolejka

FC Barcelona pokonała w ramach 29. kolejki Mallorkę na jej stadionie. Bramki dla Katalończyków w tym spotkaniu strzelali Messi (26') oraz Piqué (78'). Od pięćdziesiątej szóstej minuty Barcelona grała w dziesiątkę, po tym,jak za zagranie ręką drugą żółtą kartkę obejrzał Thiago. (fcbarca.com)

16. UD Almeria - FC Barcelona 0:2 (28.09.2013) Primera Division - 7. kolejka

• Duration: 265
UD Almeria - FC Barcelona 0:2 (28.09.2013) Primera Division - 7. kolejka

Estadio de los Juegos Mediterráneos (11.975 widzów) sędzia: Miguel Ángel Ayza Gámez

17. FC Barcelona - RCD Mallorca 5:0 (6.04.2013) Primera Division - 30. kolejka

• Duration: 399
FC Barcelona - RCD Mallorca 5:0 (6.04.2013) Primera Division - 30. kolejka

Camp Nou (65.127 widzów) sędzia: Cesar Muniz Fernandez

18. Real Saragossa - FC Barcelona 1:4 7//04//2012 - Primera Division: 32. kolejka

• Duration: 448
Real Saragossa - FC Barcelona 1:4 7//04//2012 - Primera Division: 32. kolejka

FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama. (fcbarca.com)

19. Real Valladolid - FC Barcelona 1:3 (22.12.2012) Primera Division - 17. kolejka