Search your favorite song for free

1. Arka Sokaklar 369. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 49
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369. Bölüm Fragmanı

Kanal D'nin aksiyon dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20:00'de. Bu hafta dizide Savcı, Mesut'un peşini bırakmıyor!.. Mesut, mesleğini kaybetme ve hapis yatma tehlikesi ile karşı karşıya!.. Bu sırada ekip, radikal bir örgütün kaçırdığı çocukları bulma peşinde..


2. Arka Sokaklar 369.Bölüm Fragmanı

 • Duration: 49
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369.Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 369. Bölüm Fragmanı, Kahraman, cezaevinde dayısı ile birlikte annesini görmek için beklemektedir. Kahraman’ın annesi Ayşe, kanser hastasıdır ve cezaevinde yatmaktadır. Cezaevinde yatma sebebi yıllar öncesinde Kahraman’ın babasının işkencelerine dayanamadığı için adamı öldürmesidir. Ayşe içeride ölüm döşeğinde yatmakta, oğlu Kahraman ise biricik annesi için hiçbir şey yapamamaktadır.Ayşe revire kaldırılır. Hapishane doktoru burada yapabileceğimiz bir şey yok hastaneye sevk edilmesi gerektiğini söyler. Gardiyan da kendisine sevk izninin olmadığını hatırlatır. Kahraman cezaevi önünde dayısı Yavuz’a dert yanar. Bu sırada cezaevine bir ambulans yanaşır. Annesi için geldiğini anlar ve takibe başlarlar. Hüsnü, Mesut ile beraber Eren’in hastanesine tahlil yaptırmaya gitmiştir. Tahlil sonuçlarını beklerken Ayşe hastaneye getirilir. Kahraman’ın hastane koridorundaki çığlıkları ve jandarmalarla tartışmasına tanık olup olaya dahil olurlar. Tunç, Engin’in evine gider. Eve eşya gelecektir ve bekleme görevi kendisine verilir. Bu sırada Engin evin yedek anahtarını da Tunç’a emanet eder. Metin, Tunç’u arayıp arkadaşlarla takılalım ama mekan lazım der. Tunç önce mırın kırın eder ama, ekip akşam devriyede olacağından Engin’in evine çağırır milleti. Bahadır, küçük sahipsiz çocuklar üzerinden uyuşturucu satışı yaptırmaktadır. Murat, Harun ve Yiğit çetesindeki üç küçük çocuktur. Ekip, son zamanlarda sürekli madde krizinden kaybedilen gençler olduğundan şebekenin peşine düşer. Çocuklardan Murat’ı Ece sıkıştırır. Ancak çocuk korkusundan cebindeki bıçağı çeker kızı kolundan yaralar ve kaçar. Ekip, çocukları sağ salim bulmanın ve Bahadır’ı yakalamanın peşinde düşer.




5. Arka Sokaklar 369.Bölüm HD Fragmanı

 • Duration: 49
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369.Bölüm HD Fragmanı

Arka Sokaklar 369.Bölüm HD Fragmanı



7. Arka Sokaklar 369. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 20
 • Channel: webcam
Arka Sokaklar 369. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 369. Bölüm Fragmanı http://www.trailerhd.net


8. Arka Sokaklar 369.Bölüm Fragmanı

 • Duration: 49
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369.Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 369.Bölüm Fragmanı


9. Arka Sokaklar 369.Bölüm HD Fragmanı

 • Duration: 49
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369.Bölüm HD Fragmanı

Arka Sokaklar 369.Bölüm HD Fragmanı


10. Arka Sokaklar 369. Bölüm - Rıza Baba, Mesut'u kurtaracak mı?

 • Duration: 338
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369. Bölüm - Rıza Baba, Mesut'u kurtaracak mı?

Rıza Baba, Mesut'un hapse girmemesi için son çare Sedef ile konuşmaya giderek gerçekleri anlatmasını ister.


11. Arka Sokaklar 369. Bölüm - Mesut, için herkes seferber oluyor!

 • Duration: 346
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369. Bölüm - Mesut, için herkes seferber oluyor!

Savcı, Mesut'un peşini bırakmıyor!.. Mesut, mesleğini kaybetme ve hapis yatma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Ekip, Mesut’un bir şeyler sakladığının ve cinayet ile alakası olmadığının farkındadır. Arif Müdür, Rıza Baba başta olmak üzere tüm ekip Mesut’un suçsuz olduğunu kanıtlamanın peşine düşer.


12. Arka Sokaklar 369. Bölüm - Geç gelen itiraf!

 • Duration: 126
 • Channel: tv
Arka Sokaklar 369. Bölüm - Geç gelen itiraf!

Rıza Baba ve ekip, Mesut'un Sedef’e neden yardım ettiğini merak etmektedir. Mesleğinden olma ve hapis yatma pahasına suçu üzerine alan Mesut'un yaptıklarına anlam veremeyen ekip Mesut'un üzerine gitmeye devam ediyor. Ve sonunda Mesut içindeki duyguları ortaya çıkarıyor.


13. Arka Sokaklar 448 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 48
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 448 Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 448.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonu Eylül’de sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Arka Sokaklar son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar ve Alp Korkmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı? Büyük merakla beklenen yapımlar arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.


14. Arka Sokaklar 420 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 46
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 420 Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 420.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 9 Aralık Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen ve yeni bölümünde neler olacağı büyük bir merakla beklenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Arka Sokaklar son fragmanı yayınlandı, iyi seyirler.


15. Arka Sokaklar 455 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 47
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 455 Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 455.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 3 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.


16. Arka Sokaklar 404. Bölüm Fragmanı

 • Duration: 38
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 404. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 404. Bölüm Fragmanı HD izle


17. Arka Sokaklar 435 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 50
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 435 Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 435.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 31 Mart Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Arka Sokaklar son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Şevket Çoruh gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı? 31 Mart Cuma gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.


18. Arka Sokaklar 437 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 45
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 437 Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 437.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 14 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Arka Sokaklar son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Şevket Çoruh gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı? 14 Nisan Cuma gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.


19. Arka Sokaklar 436 Bölüm Fragmanı

 • Duration: 48
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 436 Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 436.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 7 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Arka Sokaklar son fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Şevket Çoruh gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı? 7 Nisan Cuma gününün en sevilen yapımları arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz. Sonraki İstanbullu Gelin 6.Bölüm Fragmanı İstanbullu Gelin 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 7 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle Bodrum Masalı 30.Bölüm 2. Fragmanı İçerde 28.Bölüm Fragmanı No 309 42.Bölüm Fragmanı Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı Hayat Şarkısı 48.Bölüm 3. Fragmanı Aşk Ve Mavi 22.Bölüm Fragmanı


20. Arka Sokaklar 444 Bölüm 2 Fragmanı

 • Duration: 47
 • Channel: shortfilms
Arka Sokaklar 444 Bölüm 2 Fragmanı

Ekip, Hande ve Volkan'ı kurtarmak için seferber oluyor! Nereden geldiği bilinmeyen bir araba Gürcan’ları çatışmadan kurtarır ve bir bağ evine getirir. Gürcan, Mesut ve Behruz, karşılarında Harun’u görür. Gürcan, ürettikleri malları polise kaptırınca, arkadaşı Necati’nin evinde sakladıklarını yurt dışına satmaya kalkar. Bunun için eski sevgilisi Yeliz’i kurye olarak kullanmaya karar verir. Nişanlısı Cemre, bunu öğrenince kıskançlık krizine girer. Cemre, Yeliz’in evine hesap sormaya geldiğinde, polis baskın düzenler ve ikisini de götürür. Cemre’yi sorgusunun ardından serbest bırakırlar. Gürcan, nişanlısı Cemre ile beraber Necati’nin barına eğlenmeye gelir. Hande ve Volkan’da barın önünde gözlem yapmaktadır. Cemre, onların emniyette gördüğünü hatırlar ve Gürcan’a söyler. Gürcan, Volkan ve Hande’yi kaçırtır. Uyuşturucuları yurt dışına çıkarmak için bu sefer Hande’yi kurye olarak kullanacaktır. Rıza Baba ve ekibi, Hande ve Volkan’ı kurtarmak için, harekete geçer. Rıza Baba, adamların arkasındaki büyük patronun İlhan Kansu olduğunu öğrenir. İşlediği bütün suçları ortaya çıkarmak için hazırlıklara başlar.