Search your favorite song for free

1. İbo Show - 41. Bölüm (Hasan Yılmaz - Perihan Savaş - Cansever) (2006)

  • Duration: 7122
  • Channel: tv
İbo Show - 41. Bölüm (Hasan Yılmaz - Perihan Savaş - Cansever) (2006)

İbo Show - 41. Bölüm (Hasan Yılmaz - Perihan Savaş - Cansever) (2006) İbo Show - 40. Bölüm (Mahmut Tuncer - Işıl ve Pınar - Savaş Canbulut) (2006)


2. AIDA - ACT 2 - Che veggo ! Egli ? Mio Padre ! ..Ma,tu Re signore possente -Il dolor che in quel volto favella

  • Duration: 357
  • Channel: music
AIDA - ACT 2 - Che veggo ! Egli ? Mio Padre ! ..Ma,tu Re signore possente -Il dolor che in quel volto favella

Aida : Nilgün Akkerman & Amanasro : Gökhan Akyüz & Popolo & Sacerdoti & II Re :Tuncay Doğu & Ramfis : Bülent Ateşoğlu & Radames : Constantin Nica & Amneris :Cemaliye Kıyıcı & Schiave & Prigioniero Conductor : Antonio Pirolli Stage Manager : Vincenzo Grisostomi Travaglini Decor / Costumes : Savaş Camgöz Coro chief : Giorgi Robev Choreography : Sergei Tereschenko Pirandello Korropetitörs : Fügen Serbest / Halina Andrejewska / Ibrahim Yazıcı Assistant director : Maurizio Di Mattia Directing assistants : Oğuz Baydoğan / Erkin Onuk Conduits : Şükrü Yapıcı / Yaşar Akçay Prompter : Ülkü Ünal Concertmeister : Tayfun Bozok Coro pianist : Tamila Ganiev Radames : Constantin Nica Aida: Nilgün Akkerman Amneris : Cemaliye Kıyıcı Amanasro : Gökhan Akyüz Ramfis : Bülent Ateşoğlu II Re :Tuncay Doğu Un Messaggero : Cem Akyüz Sacerdotecsa :Oylun Pirolli { Oylun Davran Erdayı } Ankara State Opera and Ballet Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Maurizio Di Mattia, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Aspendos .Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA


3. Otello Act 1 : Capitano,v'attende la fazione al baluardi...''Abbaso le spade! ''Ankara State Opera and Ballet

  • Duration: 312
  • Channel: music
Otello Act 1 :  Capitano,v'attende la fazione al baluardi...''Abbaso le spade! ''Ankara State Opera and Ballet

Ankara State Opera and Ballet , Choir & Montano & Jago & Cassio & Roderigo & Otello Ankara State Opera and Ballet Conductor : Niels Muus Stage Manager : Youri Alexandrow Decor : Savaş Camgöz Choir Chief : Giancarlo Cosmi / Elena Puşkova Otello : Gilbert Pyee Desdemona : Oylun Davran Erdayı Jago : Tuncer Tercan Cassio : Yunus Emre Özorhan Roderigo : Melih Seskir Montana : Fatih Öztürk Lodovico : Ü.Mithat Karakelle Emilia : Burcu Yılmazkurt Araldo : Zafer Erdaş Ankara State Opera and Ballet : Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Ankara Opera House , Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ SEFA ERŞAHİN SEMİH İBRAHİM SOYSAL SERTAN SANCAR


4. Otello Act 3 : Viva! Evviva! Viva il Leon di San Marco ...Messeri! Il Doge.. Ankara State Opera and Ballet

  • Duration: 337
  • Channel: music
Otello Act 3 : Viva! Evviva! Viva il Leon di San Marco ...Messeri! Il Doge.. Ankara State Opera and Ballet

Tutti & Lodovico : Ü.Mithat Karakelle & Otello : Gilbert Pyee & Desdemona : Oylun Davran Erdayı & Emilia : Burcu Yılmazkurt & Jago : Tuncer Tercan & Ankara State Opera and Ballet Conductor : Niels Muus Stage Manager : Youri Alexandrow Decor : Savaş Camgöz Choir Chief : Giancarlo Cosmi / Elena Puşkova Otello : Gilbert Pyee Desdemona : Oylun Davran Erdayı Jago : Tuncer Tercan Cassio : Yunus Emre Özorhan Roderigo : Melih Seskir Montana : Fatih Öztürk Lodovico : Ü.Mithat Karakelle Emilia : Burcu Yılmazkurt Araldo : Zafer Erdaş Ankara State Opera and Ballet : Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Ankara Opera House , Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ


5. AIDA - Prelude - Ankara State Opera and Ballet

  • Duration: 249
  • Channel: music
AIDA  - Prelude - Ankara State Opera and Ballet

Prelude Conductor : Antonio Pirolli Stage Manager : Vincenzo Grisostomi Travaglini Decor / Costumes : Savaş Camgöz Coro chief : Giorgi Robev Choreography : Sergei Tereschenko Pirandello Korropetitörs : Fügen Serbest / Halina Andrejewska / Ibrahim Yazıcı Assistant director : Maurizio Di Mattia Directing assistants : Oğuz Baydoğan / Erkin Onuk Conduits : Şükrü Yapıcı / Yaşar Akçay Prompter : Ülkü Ünal Concertmeister : Tayfun Bozok Coro pianist : Tamila Ganiev Radames : Constantin Nica Aida: Nilgün Akkerman Amneris : Cemaliye Kıyıcı Amanasro : Gökhan Akyüz Ramfis : Bülent Ateşoğlu II Re :Tuncay Doğu Un Messaggero : Cem Akyüz Sacerdotecsa : Oylun Pirolli { Oylun Davran Erdayı } Ankara State Opera and Ballet,Ankara State Opera Ballet Orchestra Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ SEFA ERŞAHİN SEMİH İBRAHİM SOYSAL SERTAN SANCAR SEVGİ KULEZ SİBEL GÜÇLÜ SONER ÖZER ŞAKİR ÖZDEMİR ŞENZELİTA AYKANAT TANER DEMİR TANSU KARPINAR TARLAN GAZANFEROĞLU TAYYİP CÜNEYT BALKIZ TOKAY RAMAN TOMRİS TANCA BİLGİN TURHAN ÇİMEN ULAŞ YURTOĞLU ÜMMİYE ÖZDEN YALÇIN DURAN BAYGIN YALÇIN ÖZEN YASEMİN GÖREN YEŞİM GÜNER YILMAZ TÜMÖZEN ZEYNEP ÜNVER


6. AIDA - ACT 2 - Gloria all' Egitto, ad Iside - Marcia trionfale {Triumphal March }

  • Duration: 297
  • Channel: music
AIDA - ACT 2 - Gloria all' Egitto, ad Iside - Marcia trionfale {Triumphal March }

Popolo & Sacerdoti Conductor : Antonio Pirolli Stage Manager : Vincenzo Grisostomi Travaglini Decor / Costumes : Savaş Camgöz Coro chief : Giorgi Robev Choreography : Sergei Tereschenko Pirandello Korropetitörs : Fügen Serbest / Halina Andrejewska / Ibrahim Yazıcı Assistant director : Maurizio Di Mattia Directing assistants : Oğuz Baydoğan / Erkin Onuk Conduits : Şükrü Yapıcı / Yaşar Akçay Prompter : Ülkü Ünal Concertmeister : Tayfun Bozok Coro pianist : Tamila Ganiev Radames : Constantin Nica Aida: Nilgün Akkerman Amneris : Cemaliye Kıyıcı Amanasro : Gökhan Akyüz Ramfis : Bülent Ateşoğlu II Re :Tuncay Doğu Un Messaggero : Cem Akyüz Sacerdotecsa :Oylun Pirolli { Oylun Davran Erdayı } Ankara State Opera and Ballet with Fatih Veysel Öztürk, Mehmet Şengenç, Ferhat Şengil, TC Çağatay Özkan, Oğuz Sırmalı, Kemal Serdar Usta, Filiz Sargın, Ismet Akalın, Izzet Çivril, Güner Erkan Birkan, Gülay Kıyıcı, Erkin Onuk, Fahriye Sancar, Bülent Ateşoğlu, Cenap Kıyıcı, Ugur Gucluten-Asug, Ali Naki Altun, Ceren Üstün, Fazila Mavioglu, Alev Ateş, TC Ergin Özkazanç, Burcu Yılmazkurt, Hasan Önal, Ipek Mutaf Böler, Şule Yıldırıcı, Zühtü Gürsal, Sema Erdogan, Rüzgar Memişoğlu, Ufuk Dagli, Reha Korman, Tuncay Kurtoglu, Şadi Erdoğan, Oylun Davran Erdayı, Atila Kuştan II, Ali Yılmaz, Nuray İlhan, Nazik Alanbay, Kaan Elbingil, Devrim Köymen, Merih Akalın, Hülya Öksüz, Sahir Minican, Mehmet Tuna, Zehra Öztan, Cem Öztan, Meral Bayol, Mustafa Kemal Yıldırım and Chupuller Yunus la Bebe at Aspendos Antik Tiyatrosu. Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ SEFA ERŞAHİN İBRAHİM SOYSAL


7. AIDA - ACT 2 - O Re, pei sacri Numi ' Gloria all Egitto

  • Duration: 329
  • Channel: music
AIDA - ACT 2 - O Re, pei sacri Numi ' Gloria all Egitto

Aida : Nilgün Akkerman & Amanasro : Gökhan Akyüz & Popolo & Sacerdoti & II Re :Tuncay Doğu & Ramfis : Bülent Ateşoğlu & Radames : Constantin Nica & Amneris :Cemaliye Kıyıcı & Schiave & Prigioniero Conductor : Antonio Pirolli Stage Manager : Vincenzo Grisostomi Travaglini Decor / Costumes : Savaş Camgöz Coro chief : Giorgi Robev Choreography : Sergei Tereschenko Pirandello Korropetitörs : Fügen Serbest / Halina Andrejewska / Ibrahim Yazıcı Assistant director : Maurizio Di Mattia Directing assistants : Oğuz Baydoğan / Erkin Onuk Conduits : Şükrü Yapıcı / Yaşar Akçay Prompter : Ülkü Ünal Concertmeister : Tayfun Bozok Coro pianist : Tamila Ganiev Radames : Constantin Nica Aida: Nilgün Akkerman Amneris : Cemaliye Kıyıcı Amanasro : Gökhan Akyüz Ramfis : Bülent Ateşoğlu II Re :Tuncay Doğu Un Messaggero : Cem Akyüz Sacerdotecsa :Oylun Pirolli { Oylun Davran Erdayı } Ankara State Opera and Ballet Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Maurizio Di Mattia, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Aspendos .Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA


8. Otello Act 1 : Introduction '' Una vela..Esultate ! '' Ankara State Opera and Ballet

  • Duration: 408
  • Channel: music
Otello Act 1 : Introduction '' Una vela..Esultate ! '' Ankara State Opera and Ballet

Ankara State Opera and Ballet Conductor : Niels Muus Stage Manager : Youri Alexandrow Decor : Savaş Camgöz Choir Chief : Giancarlo Cosmi / Elena Puşkova Otello : Gilbert Pyee Desdemona : Oylun Davran Erdayı Jago : Tuncer Tercan Cassio : Yunus Emre Özorhan Roderigo : Melih Seskir Montana : Fatih Öztürk Lodovico : Ü.Mithat Karakelle Emilia : Burcu Yılmazkurt Araldo : Zafer Erdaş Ankara State Opera and Ballet : Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Ankara Opera House.Ankara State Opera Ballet Orchestra Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ SEFA ERŞAHİN


9. Otello Act 1: Roderigo,ebben,che pensi ? ..Roderigo beviam !..Qua,ragazzi ,del vino !

  • Duration: 640
  • Channel: music
Otello Act 1:  Roderigo,ebben,che pensi ?  ..Roderigo beviam !..Qua,ragazzi ,del vino !

Ankara State Opera and Ballet & Choir & Jago & Cassio & Roderigo & Araldo Conductor : Niels Muus Stage Manager : Youri Alexandrow Decor : Savaş Camgöz Choir Chief : Giancarlo Cosmi / Elena Puşkova Otello : Gilbert Pyee Desdemona : Oylun Davran Erdayı Jago : Tuncer Tercan Cassio : Yunus Emre Özorhan Roderigo : Melih Seskir Montana : Fatih Öztürk Lodovico : Ü.Mithat Karakelle Emilia : Burcu Yılmazkurt Araldo : Zafer Erdaş Ankara State Opera and Ballet : Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Ankara Opera House,Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ SEFA ERŞAHİN İBRAHİM SOYSAL


10. AIDA - ACT 1 - Alta cagion v'aduna - Su! del Nilo al sacro lido - Ankara State Opera and Ballet

  • Duration: 393
  • Channel: music
AIDA - ACT 1 - Alta cagion v'aduna - Su! del Nilo al sacro lido - Ankara State Opera and Ballet

II Re :Tuncay Doğu , Messaggero : Cem Akyüz ,Aida: Nilgün Akkerman, Radames : Constantin Nica , Amneris : Cemaliye Kıyıcı , Ministri Capitani ,Ramfis : Bülent Ateşoğlu, Sacerdoti Conductor : Antonio Pirolli Stage Manager : Vincenzo Grisostomi Travaglini Decor / Costumes : Savaş Camgöz Coro chief : Giorgi Robev Choreography : Sergei Tereschenko Pirandello Korropetitörs : Fügen Serbest / Halina Andrejewska / Ibrahim Yazıcı Assistant director : Maurizio Di Mattia Directing assistants : Oğuz Baydoğan / Erkin Onuk Conduits : Şükrü Yapıcı / Yaşar Akçay Prompter : Ülkü Ünal Concertmeister : Tayfun Bozok Coro pianist : Tamila Ganiev Radames : Constantin Nica Aida: Nilgün Akkerman Amneris : Cemaliye Kıyıcı Amanasro : Gökhan Akyüz Ramfis : Bülent Ateşoğlu II Re :Tuncay Doğu Un Messaggero : Cem Akyüz Sacerdotecsa : Oylun Pirolli { Oylun Davran Erdayı } Ankara State Opera and Ballet — with Cenap Kıyıcı, Reha Korman, Ugur Gucluten-Asug, Erkin Onuk, Ali Naki Altun, Burcu Yılmazkurt, Ismet Akalın, Fazila Mavioglu, Alev Ateş, TC Ergin Özkazanç, Fügen Yigitgil, Filiz Sargın, Oğuz Sırmalı, Bülent Ateşoğlu, Ferhat Şengil, Fatih Veysel Öztürk, TC Çağatay Özkan, Ayşe Hoinic, Fahriye Sancar, Güner Erkan Birkan, Mehmet Şengenç, Izzet Çivril, Hasan Önal, Ceren Üstün, Sahir Minican, Ipek Mutaf Böler, Hülya Öksüz, Merih Akalın, Meral Bayol, Mustafa Kemal Yıldırım, Şadi Erdoğan, Şükrü Yapici, Kemal Serdar Usta, Mehmet Tuna, Devrim Köymen, Atila Kuştan II, Tuncay Kurtoglu, Ufuk Dagli, Sema Erdogan, Rüzgar Memişoğlu, Zehra Öztan, Cem Öztan, Zühtü Gürsal, Şule Yıldırıcı, Nazik Alanbay, Nuray İlhan and Tayfun Bozok at Aspendos .Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY NURDEMET ALTUN NÜLİFER BAYRAKTARKATAL ORHAN FEYMAN ORHAN GÜRER OSMAN BORA AKYOL ÖZGÜR ULUÇINAR ÖZLEM BAŞABAK RASİH ÖZKAYA REMZİ BUHARALI REMZİ GİRAY REŞAT YAMAN DİKENER SEDA YALDIZ SEFA ERŞAHİN


11. AIDA - ACT 2 - Ballabile { Ballet }

  • Duration: 250
  • Channel: music
AIDA - ACT 2 - Ballabile { Ballet }

Ballabile - { Ballet } Conductor : Antonio Pirolli Stage Manager : Vincenzo Grisostomi Travaglini Decor / Costumes : Savaş Camgöz Coro chief : Giorgi Robev Choreography : Sergei Tereschenko Pirandello Korropetitörs : Fügen Serbest / Halina Andrejewska / Ibrahim Yazıcı Assistant director : Maurizio Di Mattia Directing assistants : Oğuz Baydoğan / Erkin Onuk Conduits : Şükrü Yapıcı / Yaşar Akçay Prompter : Ülkü Ünal Concertmeister : Tayfun Bozok Coro pianist : Tamila Ganiev Radames : Constantin Nica Aida: Nilgün Akkerman Amneris : Cemaliye Kıyıcı Amanasro : Gökhan Akyüz Ramfis : Bülent Ateşoğlu II Re :Tuncay Doğu Un Messaggero : Cem Akyüz Sacerdotecsa :Oylun Pirolli { Oylun Davran Erdayı } Ankara State Opera and Ballet Ismet Akalın, Bedi Durham, Ulvi Kahraman, Şadi Erdoğan, Fatih Veysel Öztürk, Mine Kocaturk, Atila Kuştan II, Zehra Öztan, Alev Ateş, Nuray İlhan, Ali Naki Altun, Mehmet Tuna, Ferhat Şengil, Reha Korman, Maurizio Di Mattia, Ugur Gucluten-Asug, Ipek Mutaf Böler, Fazila Mavioglu, Cem Öztan, Kemal Serdar Usta, Bülent Ateşoğlu, Devrim Köymen, TC Ergin Özkazanç, Murat Araman, Filiz Sargın, Mustafa Kemal Yıldırım, Hülya Öksüz, Ufuk Dagli, Hasan Önal, Gülay Kıyıcı, Burcu Yılmazkurt, Tuncay Kurtoglu, Şule Yıldırıcı, Fahriye Sancar, Meral Bayol, Merih Akalın, Zühtü Gürsal, TC Çağatay Özkan, Cenap Kıyıcı, Mehmet Şengenç, Güner Erkan Birkan, Sahir Minican, Izzet Çivril, Sema Erdogan, Chupuller Yunus la Bebe, Can Kocaay , Burcu Yılmazkurt, Neşe Güne, Koza Ipek, Sevim Başol, Ozge Kalelioglu, Esra Taner, İlknur Okan Pirolli, Sanem Subaygil, Ebru Baran, Sitare Okutan, Mehmet Sipahi, Baris Turksever, Cengizhan Atik, Erkin Onuk, Şükrü Yapici, İlhami Çakmak, Turgay Gürcan, Asli Ayan, Yasemin Altinel, Gokturk Arikan and Tayfun Bozok .Ünal Algın and Yalçın İman at Aspendos . Orchestra AHMET MURAT GEDİKLİ ALAN BEDİİ DURHAM ALİ GÜNERİ ALPER ÜNAL ALPTEKİN GÜLTEKİN ARMAĞAN ÜLKÜ BUHARALI ASLI ÖZSOY KÖRNER ATA AYTUĞ ORAL AYHAN ÇAĞLAR AYŞE AYLİN ÖZUĞUR AYŞE YAPRAK OKTAY AYŞEGÜL DURAN AYŞEGÜL MELTEM TOLGA AYŞEGÜL YAYLALI BALKAR TAMUÇAY BANU GÜNER KÖKER BARSGAN DEVRİM BAYRAM BELGİN UZER BENGİ AKOVA BERTAN ÖNGÖREN BUKET MAYDA CEM ÖRNEK CEYHAN GEDİK ÇETİN MUTLU ÖZEL DEMET KIYICI DENİZ KARAKELLE AYDIN DİLEK ERGİN BAŞAR DUYGU İNANDIK EFSER AKMAN EKREM NAFİ AKKERMAN EMEL SEVIL ÖZER ENGİN GÜNGÖRDÜ ERCAN GÖREN ERGÜN ÇAĞLAR ERKİN ONAY ESİN BAKIRCIOĞLU FAHRETTİN ÜNAL FATMA ARZU GÜRERK SUGÜNEŞ FERDA ATAY ÖZKAZANÇ FERHAT ALİ GÖKSEL FEYZULLAH MUTLU FİKRİ ÖZDEMİR FİLİZ CANSEVER FÜZE SÜMER GÖKÇİÇEK CİHAN TEK GÖKHAN ÜNSAL GÖKNUR SEMERCİ ÖZKAYA GÜLAY AKSOY GÜLDAL NESLİHAN SARGUTAN DİZMEN GÜLŞEN İNCE GÜLTEKİN ULUTAŞ GÜRBÜZ SERTDEMİR HANDE ULUTAŞ HASAN ARSLAN HİLAL OVACIK HÜSEYİN SAMİ MENEKŞE İLKNUR ÖZCAN ANDERSEN KEREM ERGÜLER LEVENT AKSOY MAHMUT GÜREL ÜNVER MAZHAR MÜFİT ŞAHBUDAK MEDET CEM AKÇORA MEHMET ARSLAN MEHMET NURULLAH KÖKER MELDA SAK MERT NAYAN METİN ŞENSOY MEVLİDE MÜJGAN AYDIN MUHSİN ERDOĞAN DAVRAN MURAT ARAMAN MUSTAFA ALPASLAN NAZLI TAZEBAY


12. Osmanlı'da Derin Devlet - Jenerik

  • Duration: 105
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet - Jenerik

Osmanlı İmparatorluğu'nda Patrona Halil İsyanı'nı anlatan ve geçtiğimiz yıl TRT'nin yayından kaldırdığı 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam', "Osmanlı'da Derin Devlet" adıyla Samanyolu TV'de yayınlanacak. Dizide; Yönetmen: Kumral Pakel Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Twitter sayfamız: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum...


13. Osmanlı'da Derin Devlet - Halil'den Hatice Sultan'a önemli bilgiler!

  • Duration: 181
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet - Halil'den Hatice Sultan'a önemli bilgiler!

Pehlivan Halil, Acem'in saraya kadar sızdığı gibi önemli bir bilgiyi Hatice Sultan'a söylemek için dergaha girer. Okudukları ve Duydukları karşısında şok olan Hatice Sultan, Pehlivan Halil'e Kul Ahmed ile görüşmesini söyler. Dizide; Yönetmen: Kumral Pakel Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Twitter sayfamız: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum...


14. Osmanlı'da Derin Devlet Yakında Samanyolu TV'de [eng sub]

  • Duration: 21
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet Yakında Samanyolu TV'de [eng sub]

Osmanlı İmparatorluğu'nda Patrona Halil İsyanı'nı anlatan ve geçtiğimiz yıl TRT'nin yayından kaldırdığı 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam', "Osmanlı'da Derin Devlet" adıyla Samanyolu TV'de yayınlanacak. Dizide; Yönetmen: Kumral Paker Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Dizimizin Facebook sayfası: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Dizimizin Twitter sayfası: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum/viewforum.php?f=251


15. Osmanlı'da Derin Devlet - Pehlivan ve Patrona!

  • Duration: 31
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet - Pehlivan ve Patrona!

Osmanlı İmparatorluğu'nda Patrona Halil İsyanı'nı anlatan ve geçtiğimiz yıl TRT'nin yayından kaldırdığı 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam', "Osmanlı'da Derin Devlet" adıyla Samanyolu TV'de yayınlanacak. Dizide; Yönetmen: Kumral Pakel Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Twitter sayfamız: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum...


16. Osmanlı'da Derin Devlet - Paranı ver, gönlünü ver, başını ver ama asla!...

  • Duration: 46
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet - Paranı ver, gönlünü ver, başını ver ama asla!...

Pehlivan Halil, Acem'in saraya kadar sızdığı gibi önemli bir bilgiyi Hatice Sultan'a söylemek için dergaha girer. Sonrasında dost bildiği Salim ne konuştuklarını sorar. Ve Pehlivan Halil; "Babam ne derdi bilir misin? Paranı ver, gönlünü ver, başını ver ama asla sırrını verme derdi." der. Dizide; Yönetmen: Kumral Pakel Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Twitter sayfamız: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum...


17. Osmanlı'da Derin Devlet - Hikaye başlıyor!

  • Duration: 24
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet - Hikaye başlıyor!

Osmanlı İmparatorluğu'nda Patrona Halil İsyanı'nı anlatan ve geçtiğimiz yıl TRT'nin yayından kaldırdığı 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam', "Osmanlı'da Derin Devlet" adıyla Samanyolu TV'de yayınlanacak. Dizide; Yönetmen: Kumral Pakel Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Twitter sayfamız: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum...


18. Osmanlı'da Derin Devlet - Halil ve Dilruba

  • Duration: 19
  • Channel: shortfilms
Osmanlı'da Derin Devlet - Halil ve Dilruba

Osmanlı İmparatorluğu'nda Patrona Halil İsyanı'nı anlatan ve geçtiğimiz yıl TRT'nin yayından kaldırdığı 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam', "Osmanlı'da Derin Devlet" adıyla Samanyolu TV'de yayınlanacak. Dizide; Yönetmen: Kumral Pakel Yapımcı: Burhan Özkan Senarist: Nakkaş Yazı Grubu Oyuncular: Orhan Kılıç, Devrim Saltoğlu, Hazım Körmükçü, Perihan Savaş, Özge Sezince, Sinem Öztufan, Mehmet Atay, Leyla Göksun, Cem Uçan, Adnan Koç, Yılmaz Şerif, Saydam Yeniay, Emrah Elçiboğa, Mehmet Aslan, Tuğçe Karaoğlan, Hasan Yağız, Nurettin Sönmez, Erkan Taşdöğen Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/DerinOsmanliStv Twitter sayfamız: https://twitter.com/DerinOsmanliStv Dizi hakkında haberler, oyuncular, bölümler, multimedya çalışmaları için: http://www.samanyolufanlari.com/forum... music credits to The Princess' Man OST


19. HDP'nin İl İl Kesinleşmiş Aday Listesi

  • Duration: 231
  • Channel: news
HDP'nin İl İl Kesinleşmiş Aday Listesi

ADANA 1) RIDVAN TURAN 2) MERAL DANIŞ BEŞTAŞ 3) VEDAT ÖZKAN 4) BEYHAN GÜNYELİ 5) TUGAY BEK 6) HATİCE KAVRAN 7) BARIŞ KARABIYIK 8) FERİDE PEYNİRCİ 9) İSMAİL BAŞARAN 10) NEFİSE BALYEMEZ 11) REŞİT ERTAŞ, 12) KADER DUMAN 13) HIDIR KOLUMAN 14) FEYRUZE GÜMÜŞ ADIYAMAN 1) BEHÇET YILDIRIM 2) YASİN TAHTA 3) AYTEN YILMAZ 4) FERHAT TEMEL 5) BİRSEN TUNÇ AFYON 1) REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ 2) CAVİDAN NİZAMOĞLU 3) MUSTAFA KOÇER 4) MÜGE YAMANYILMAZ 5) HASAN KOÇAK AĞRI 1) LEYLA ZANA 2) BERDAN ÖZTÜR 3) DİRAYET TAŞDEMİR 4) MEHMET EMİN İLHAN AMASYA 1) ÇİĞDEM ATALAY 2) NURETTİN ALKAN 3) MUSTAFA IRMAK ANKARA 1. BÖLGE 1) SIRRI SÜREYA ÖNDER 2) SERKAN ÖZKAN 3) SONGÜL EROL ABDİL 4) PERİHAN KİRAZ 5) FİRDEVS KANTAR 6) CELAL DEMİR 7) ZELAL DENİZ DEMİR 8) MEHMET TEKİN OKAY 9) İSMİHANSARIATEŞ 10) BURCU YILDIRIM 11) BÜLENT DURUKAN 12) NURSEL GÜVENDİR 13) EMİN ÇARBOĞA 14) SÜNDÜZ KELEŞ 15) HÜSEYİN ATEŞ 16) AHMET DEMİREL 17) NAZİK KILIÇ 18) ABDULKANİ TATLISU ANKARA 2. BÖLGE 1) MAHMUT MEMDUH UYAN 2) GÜLSEN ÜLKER 3) AYDIN ÇUBUKÇU 4) NURSEL ÖZTÜRK 5) REMZİYE GÜÇLÜ 6) İSMET YALÇINKAYA 7) İLKNUR YILMAZ 8) KAMBER ATEŞ 9) MEHTAP ÖZKAN DELİDUMAN 10) ORHAN ÇELEBİ 11) MÜNİBE KOÇ 12) GÜLİSTAN AYDOĞDU 13) ŞERİF OTİ 14) DİLEK ERTÜRK ANTALYA 1) SARUHAN OLUÇ 2) DENİZ YILDIRIM 3) NURAY ERÇAĞAN 4) HADİ CİN 5) AYSEL İBİLİ 6) İSHAK KAHRAMAN 7) GÜLKIZTÜRKDOĞAN 8) ATALAY METE 9) İLKİN MANYA 10) HASAN KIYAFET 11) LEYLA RUKEN YOLCU 12) SAVAŞ SEZGİN 13) SONGÜL ŞARKLI ARDAHAN 1) TAŞKIN AKTAŞ 2) ARZU MOCO ARTVİN 1) RECEP DEMİRCİ 2) CELAL OSMANAĞAOĞLU AYDIN 1) FİLİZ KOÇALİ 2) MUZAFFER YÖNDEM 3) SEVAY AKKAN AÇICI 4) NAZLI BOZA KİBAR 5) MAHMUT NACAR 6) DERVİŞ PEKER 7) AYFER DEMİRER GAZİANTEP 1) CELAL DOĞAN 2) MAHMUT TOĞRUL 3) GÜLSEREN KOCAER 4) FATOŞ ÇETİNKAYA 5) BERİVAN ÖZPOLAT 6) OSMAN DEMİRCİ 7) TUĞÇE ÖZSOY 8) MAHMUT FERMANOĞLU 9) GÜZEL KOÇ 10) DİLEK BÜYÜKKAYA 11) MACİT BOZKURT 12) M.NURİ DENEK AKSARAY 1) BİRCAN DUMAN 2) İSMAİL DOYGUN BARTIN 1) DİREN CEVAHİR ŞEN 2) SİNAN ÇOKSU BALIKESİR 1) CEFER ÇELİK 2) BEDRİ ARIK 3) ESENGÜL BEŞLİ 4) A.ZEKİ AÇIKGÖZ 5) AYŞE IŞIK 6) ŞUAYİP ÇETİN 7) HAYRETTİN ŞEN 8) FARUK NAFİZ SAYIN BAYBURT 1) ABDULKADİR CANALIR 2) MERCAN CEVAHİR BATMAN 1) ALİ ATALAN 2) SAADET BECERİKLİ 3) AYŞE ACAR BAŞARAN 4) HASAN YAĞIZ BİLECİK 1) PERİHAN KARAKOÇ 2) ÖMER EGE BİNGÖL 1) HİŞYAR ÖZSOY 2) SERHAT GÜMÜŞ 3) SEVGİ ÖĞÜNÇ BİTLİS 1) MİZGİN IRGAT 2) MAHMUT CELADET GAYDALI 3) OSMAN FATİH ŞANLI BOLU 1) NEVZAT SANCAK 2) NUR TÜRK 3) GÜNER YAVUZ BURDUR 1) CELAL ÇİÇEK 2) BETÜL TAYLAN 3) TANER TAŞ BURSA 1) ASİYE KOLÇAK 2) METİN KILIÇ 3) HÜSEYİN ARMAĞAN 4) CEYLAN EROL 5) ŞAHİN AKIN 6) FATMA ÖZEN ÇERENÇE 7) MEHMET DENİZ BÜYÜK 8) RÜSTEM AVCI 9) HATİCE ATEŞ 10) ALİ DAĞ 11) BİRGÜL ASENA HIZAL 12) ŞENOL GÜL 13) MÜNESRA GEÇİMLİ 14) BERTAL CAMKIRAN 15) GURBET ÇELİK 16) RAHİM DEDE 17) NURİ BAYGINDIR 18) MEHMET ERDOĞAN ÇANAKKALE 1) ÖZLEM ERGÜN AÇANAL 2) MİHRİMAN ŞAH 3) ERGÜN FİDAN 4) LEYLA YAVUZ ÇANKIRI 1) SELFİNAZ GÖÇMEZ 2) HÜSEYİN KARAKAŞ ÇORUM 1) MUHARREM ÖZÜNEL 2) ÜMİT KÜÇÜKBAYATLI 3) MELİHA ÜŞÜDÜR 4) HASİBE BEYAZ DENİZLİ 1) PERİHAN ÜGE 2) AHMET TURHAN 3) EMİNE YALÇIN 4) DİLAVER SENEM 5) AYFER İNAN 6) YUNUS ÖZDEMİR 7) ÖZGÜR ÇAVUŞOĞLU DERSİM (TUNCELİ) 1) ALİCAN ÖNLÜ 2) EDİBE ŞAHİN DİYARBAKIR 1) İDRİS BALUKEN 2) NURSEL AYDOĞAN 3) NİMETULLAH ERDOĞMUŞ 4) FELEKNAS UCA 5) ALTAN TAN 6) ÇAĞLAR DEMİREL 7) ZİYA PİR 8) İMAM TAŞÇIER 9) SİBEL YİĞİTALP 10) ADNAN CENGİZ 11) NESRİN HİLAL ŞANLI DÜZCE 1) YÜKSEL BUDAK 2) ALİ ŞEKER 3) ABDURRAHMAN OĞUZ EDİRNE 1) HÜLYA YER 2) HASAN ŞİMŞEK 3) SEDAT ZIMBA ELAZIĞ 1) ORHAN DEMİRBAĞ 2) TÜRKAN BİNGÖL 3) ALİ CEMAL ZÜLFİKAR 4) ABDULLAH KARAHAN ERZİNCAN 1) EROL AĞDAŞ 2) FATİMA TURAN ERZURUM 1) SEHER AKÇINAR BAHA 2) KAMİL AYDIN 3) ŞİYAR ASLAN 4) DİLİN BİNGÖL 5) HELİN AKIN 6) CANŞAH ÇELİK ESKİŞEHİR 1) METE GÜRSOY 2) RUKİYE GÜVEN 3) HASAN HÜSEYİN KARABULUT 4) GÜLSER ŞENŞAFAK 5) CEREN GÖKÇE 6) BARIŞ SULU GİRESUN 1) FİLİZ ÇAKIR 2) NALAN COŞKUN 3) KAZIM YAMAN 4) MUSTAFA YUSUFOĞLU GÜMÜŞHANE 1) HAYATİ GÜNAL HAKKARİ 1) SELMA IRMAK 2) NİHAT AKDOĞAN 3) ABDULLAH ZEYDAN HATAY 1) SEMİR ÖZTOPRAK 2) NİHAT ERASLAN 3) HİLMİYE KIZILAY 4) KEREM NALBANT 5) SEYHAN NURAL 6) ARİFE AYMAZ 7) ŞİRİN NUR VURAL 8) BEKİR SOYLU 9) A.KADİR ASLAN 10) PERİ ÇİFTÇİ IĞDIR 1) MEHMET EMİN ADIYAMAN 2) KIZNAS TÜRKALİ ISPARTA 1) HAZNE ARSLAN 2) ÖMER KARTAL 3) GÖZDE KAYA 4) HACER ERTÜRK İSTANBUL 1. BÖLGE 1) SELAHATTİN DEMİRTAŞ 2) HÜDA KAYA 3) ERDAL ATAŞ 4) SERPİL KEMALBAY 5) ABDULLAH BÜLENT ULUER 6) HASAN GÜLÜM-PARTİZAN 7) NURİYE AVŞAR 8) NİLGÜN ONGAN 9) KEMAL PEKÖZ 10) SEZİN UÇAR 11) MURAT MIHÇI-ERMENİ 12) SEMRA GÜVEN ALKAN 13) MUSA PİROĞLU- ENGELLİ 14) HÜRRİYET ÖZÇELİK 15) ÇAĞDAŞ KÜÇÜKBATTAL 16) ÜMİDE AYSU 17) ABDULBAKİ BOĞA 18) SÜHEYLA İNAL 19) ALTAN AÇIKDİLLİ 20) NURHAN YILDIRIM 21) CEMAL ÇOBAN 22) FİLİZ YALÇIN-ENGELLİ 23) ÖMER AŞKARA 24) NECMİYE GÜNEŞ 25) AHMET AYDIN 26) SEMİHA AYŞE ÖKTEN STULLTHOFF 27) HASAN HÜSEYİN KÜÇÜKAYDIN 28) BESTE KAPLAN 29) FATMA SAYGILI 30) AYŞEGÜL ŞEREFHANOĞLU 31) ERMAN ASUMAN ERGİN